AQQ zacina się podczas uruchomionej aplikacji rFactor

(WooQash) #1

Witam. Mam dość dziwny problem. Posiadam komunikator AQQ w najnowszej wersji i podczas gdy mam uruchomionego rFactora następuje totalne zlagowanie komunikatora. Wpisując tekst pojawia się on ze sporym opóźnieniem, a w momencie napisania tekstu i przełączenia się na inne okienko, tekst jest urywany, albo w ogóle się nie pokazuje. Niestety problem nie jest łatwy, pojawił się nie dawno koło wydania wersji 2.2.4.50, ale to nie jest wina AQQ, gdyż dzisiaj podczas testowania postanowiłem zainstalować starsze wersje na których problem nie występował i o dziwo problem był. Tak więc winy w producencie komunikatora nie ma, w samej grze też nie ma raczej problemu, gdyż cały czas używam tej samej wersji z tymi samymi dodatkami. Jedną z przyczyn odrzuciłem czyli sterowniki od karty graficznej bo z nimi też miałem problem, ale zainstalowanie oryginalnych z płyty nie podziałało (a na problem z grafiką tak). W głowie mi chodzi jeszcze jedna rzecz a mianowicie dysk, pomimo, iż jestem po formacie nie zrobiłem totalnego formatowania tj. zerowania go. Myślę, że tutaj może leżeć mój problem, choć nie jestem w tym 100% pewny. Może Wy spotkaliście się z takim problemem, albo może potrzebujecie więcej informacji co by mogło być przyczyną. Dodam, że komunikatory tj. GG, WTW działają bez problemu, oraz inne programy tj. antywirusy, przeglądarki, czy odtwarzacze itp.

(VPN) #2

AQQ intensywnie korzysta z komponentów systemowych, a szczególnie z niektórych składników Internet Explorera. Jeśli ta gra również ma takie wymagania, może następować pewien konflikt. Ciężko stwierdzić jaka może być przyczyna, trzeba by dokładniej przetestować problem. Możesz się do mnie zgłosić na JID, potestujemy kilka scenariuszy.

(Dludwicki) #3

Takie coś to powinno się złościć na bug forum AQQ przede wszystkim.