Arcavir +? czy kasperski

Witam użwałem płatnej wersji KIS 2010 ale kończy mi się licencja. Gdzieś do gazety dostałem arcavir2010 i nie wiem co teraz zrobić wykupić nową licencję KIS-a czy zainstalować arcavir i coś do tego tylko co? Tak żeby dobrze chronić kompa i mój windows 7.

A dlaczego upierasz się na KISa? Jest darmowy Comodo, który w nowej 4 wersji jest już mniej dokuczliwy i bardziej zoptymalizowany…poza tym możesz skompletować bardzo przyzwoity zestaw z darmowych programów…możesz wyszukac też promocji na softy komercyjne.

Osobiście przedłużyłbym licencję KIS2010. Jest lepszy moim zdaniem i warto trochę zapłacić za ochronę komputera gdyż darmowe oprogramowanie co prawda dorównuje komercyjnym wersjom lecz ja bym tak nie polegał jedynie na nich.

Podzielam twoje zdanie ale podobno arcavir nie jest zła tylko co do niej dorzucić dla pewności i czy to dorówna KIS2010

Zdecydowanie KIS 2010. Arcavir to niestety jeden z najgorszych pakietów zabezpieczających:/ Omijaj ten program szerokim łukiem.

Krótko zwięźle i na temat. Wielkie dzięki za pomoc. :smiley:

ArcaVir jest słaby. Nieudolnie usuwa część wirusów. Miałem go kiedyś i mi się do czystych plików czepiał. Co do KIS to polecam. W końcu to jedno z najlepszych programów typu Internet Secutity. Możesz oczywiście zaoszczędzić kasę i kupic wersję Antivirus. Fakt, że brak mu choćby antyspama, ale wirusów i tak nie przepuści! Ale wybór należy do ciebie. To jest tylko moje zdanie :slight_smile:

Kupiłem KIS 2010 za 24,99 :smiley:

P.S.

Fajny avatar :lol:

Pewnie jeszcze z Allegro. Unikaj takich “okazji”, chyba że chcesz skończyć jak mój kolega. Też kupił jakiś klucz w promocji na Allegro. Po jakimś czasie nie mógł zaktualizować KIS do nowszej wersji, ponieważ “ten klucz nie jest do tej wersji produktu”. Teraz ciągle siedzi na v. 463 xD bo 736 mu klucza nie przyjmuje.

No na allegro :lol: , ale czy ta starsza wersja aż tak odbiega od nowej? Skoro nie allegro to gdzie w takim razie kupić taniej licencję?

Weź teraz pod uwagę, ze zbliża się wersja 2011. Lepiej kupić klucz od autoryzowanego sprzedawcy i mieć pewność, że wszystko ładnie będzie się aktualizowało. Ja kupuję bezpośrednio w ich sklepie. Może nie jest najtaniej, ale mam pewność, że wszystko jest i będzie ok.

Zawsze przed kupnem możesz napisać do Kaspersky z zapytaniem czy sklep XXX to ich autoryzowany sprzedawca.