ArcaVir System Protection 2008 - czy warto?

(Pawel Pieczyrak) #1

Mam do wszystkich tutaj zromadzonych pytanie. Mam zamiar kupić pożądny pakiet zabezpieczający i wpadł mi w oko pakiet ArcaVir System Protection 2008. Na kilku forach czytałe, że jest on dobry, użytkownicy sobie go chwalą, ale ja chciałem usłyszeć wasz głos w tej sprawie. Jak myślicie. Czy warto na niego wydać pieniądze ? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

(sosen86) #2

Osobiście go nie miałem nigdy tak więc trudno mi się wypowiadać ale czytając różne testy ten programik dosyć poważnie spowalnia komputer (ale są to tylko informacje na podstawie różnych testów które czytałem).

Po drugie trzeba sobie zadać pytanie czy warto wydawać pieniądze na płatny pakiet jeśli korzysta z niego tylko do użytku domowego, a jeśli warto to w wielu testach wygrywa Kaspersky. Ja miałem przez rok Pandę i byłem z niej zadowolony.

Trzecia możliwość to bardzo dobry program jakim jest Avira AntiVir (zarówno płatne jak i darmowe wersje są). Osobiście go posiadam i nie sprawia problemów. Ma bardzo dobrą wykrywalność i nie spowalnia komputera. Jedynym minusem jest brak wersji polskiej ale obsługa jest prosta i intuicyjna oraz dodatkowo jest polska strona tego programy i na niej jest wszystko jak skonfigurować ten program.

(Adiq117) #3

Ranking dla mnie pod względem ochrony:

NAZWA -------------------------- UWAGI

1. NOD32 ----------------- [sAM UŻYWAM I POLECAM]

2. PANDA ---------------- WYSKAKUJE MASA OKIENEK

3. AVAST ----------------- NAJLEPSZY POD WZGLĘDEM CENOWYM [JAK DLA MNIE]

4. KASPERSKY --------

5. NORTON --------

:arrow: NIESTETY ale ArcaVir System Protection 2008 nieznalazła się na mojej liście...

wg.mnie

ArcaVir System Protection 2008 - to dobry system (sam kiedyś używałem),lecz nie zapewnia całkowitej ochrony, co jest ważne w necie.Jest dość prosty w obsłudze,ale w tym momencie nie mogę ci go polecić.