Archiwum gg portable - gdzie się zapisuje?

Hej, mam problem z archiwum gg. Mam program na pendrivie w wersji portable, z którego korzystałam do tej pory tylko na komputerze w pracy. Wszystkie rozmowy były archiwizowane. Jednak gdy odpalam ten sam program na komputerze w domu archiwum gg jest puste a w pracy moge go normalnie przegladac. Czym to jest spowodowane? Czy archiwum jednak zapisuje sie gdzies na dysku w pracy (pomimo tego, ze nie bylo na nim instalowane) i dlatego w domu nie moge go odczytac? Potrzebuje tresc jednej z rozmow :frowning: Nie znam sie za bardzo na tym dlatego mam nadzieje ze pomozecie jak odzyskac archiwum.

zobacz może tu:

C:\Documents and Settings\nazwa_usera_systemu\Gadu-Gadu\nazwa_usera_gg\archives.dat

jeśli plik ten istnieje to go skopiuj i w domu wklej w to samo miejsce

próbowałam odzyskać archiwum jakimis programami ale nie odnajdywaly one pliku archives.dat - u mnie na pendrivie ten plik ma rozszerzenie .dll. Jeszcze jedno pytanie - ktos skopiowal sobie ode mnie ten program na swojego pendriva z utworzonym moim kontem- tez ta osoba nie bedzie miala dostepu do archiwum?

Program GG Portable to tylko i wyłącznie program. Tam nie zapisują się żadne dane, a informacje o koncie, archiwum itd. są zapisywane na dysku jak już wcześniej napisałem:

C:\Documents and Settings\nazwa_usera_systemu\Gadu-Gadu\nazwa_usera_gg\

To już chyba wszystko wiem. Dzięki bardzo:)

Nie ma za co, pozdro