Archiwum gg samo zniknęło

Witam

W zasadzie to jest pytanie, ale może być problemem, jeśli da się go rozwiązać :). Otóż, mam problem z gniazdkiem w ścianie i byle dotknięcie tego gniazdka powoduje wyłączenie komputera. No i ostatnio właśnie przypadkiem dotknąłem przedłużacza, który był podłączony do tego gniazdka i wyłączył mi się komputer. Po włączeniu go, okazało się, że mój folder z archiwum gg w document & settings/dane aplikacji poprostu sobie zniknął. Moje pytanie jest takie - czy da się go jakoś przywrócić? Jeśli tak - to jak? Przywracanie systemu nie pomogło.

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i przepraszam, jeśli nie trafiłem ze swoim problemem do dobrego działu :).

Pozdrawiam!

EDIT:

Udało mi się znaleźć archiwum, ale jest uszkodzone. Ktoś ma pomysł, jak przywrócić mu życie?

Z archiwum to ci nie pomogę ale dam ci 2 rady.

  1. Skoro masz taki problem z gniazdkiem to należy się tym zająć bo gniazdko będzie ci iskrzyć i może to być kiedyś przyczyną poważnej awarii elektrycznej lub nawet może wywołać pożar.

I nie żartuję, jest to poważna sprawa i jeśli nie znasz się na tym to wezwij fachowca który ci to dobrze zrobi.

  1. Powinieneś rozważyć zakupienie takiego urządzonka co się nazywa UPS które będzie podtrzymywało zasilanie komputera przy nagłych chwilowych zanikach prądu lub skokach/spadkach napięcia.

cdwdj , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038