Archiwum gg

Witam mam problem mianowicie: chcialbym zaimportowac archiwum (oczywiscie moje) tylko ze starego nr gg… przy tradycyjnej metodzie wyskakuje mi blad ze importowane archiwum nie nalezy do tego nr gg… wiec znalazlem sposob zalozylem nowe gg wpisalem stary nr ktory zlikwidowalem i co badz w polu haslo i pomoglo import sie udal ale scalenie nowego i starego niestety nie;/ napisalem to tylko po to zeby ktos nie myslal ze to nie jest pmoje archiwum i chce je odczytac:/ wiem tylko ze suma kontrolna liczona jest standardowym algorytmem CRC-32 archiwum sklada sie z naglowku i indexu w naglowku zapisany jest nr wlasciciela “UIN właściciela XOR” wie ktos moze gdzie jest dokladnie zapisany ten nr jakiego narzedzia trzeba uzyc zeby to zmienic… stary nr 5521881 nowy 6702851 jak by ktos mogl pomoc to pisac tutaj badz zapraszam na gg dzieki z gory:)

Po prostu trzeba podmienić plik archives.dat przy wyłączonym gg i powinno działać.

Pamiętaj jednak, że po takiej operacji utracisz dotychczasowe rozmowy z nowego gg. Jest na to sposób - kopiujesz obecny plik archiwum, podmieniasz plik na ten stary przy wyłączonym gg, jak pisałem wcześniej, a następnie importujesz ten nowy plik już w załączonym gg i nie powinien “krzyczeć” o niezgodności, tylko połączyć wszystkie rozmowy w jedno archiwum.

Tak niestety sie nie da;/ informacje o nr gg zapisane sa w archiwum i nalezy nr gg zmienic ale nie wiem jak;/ jak ktos sie zna na tym i wie jak napisac taki programik to bylbym wdzieczny:)

za pomocą edycji : kopiuj, wklej dany plik.

Dziwne. Sam tak robiłem i działało - nie pisałbym jakichś wymyślonych i niesprawdzonych rzeczy. Wprawdzie robiłem to na GG z serii 6, ale wersja 6 i 7 ma taki sam format archiwum. W serii 5 było troszkę inaczej.