Areo Glass

Wiam

Zainstalowałem dzisiaj Viste Ultimate PL x86 chcialem się dowiedzieć jak włączyć Areo Glass

Powinno byc uruchomione defaultowo.

PPM na pulpicie / Personalisuj/ Kolory i wyglad okien - tu wlacz dwie opcje oraz przejdz na sam dol i kliknij “Otworz wlasciowsci wygladu …” - tu wlacz Windows Aero. Po wlaczeniu klikaj Win+Tab lub Alt+TAB

wątpię abyś na

uruchomił Aero Glass. A jeśli jednak to na pulpicie ppm=>personalizuj=>kompozycja=>tam zmień na aero glass :mrgreen:

Nie pójdzie na pewno. Nie na karcie z 128 MB. Ja mam podobną i mam tylko Aero Basic.

pixel_man napisał

“Nie pójdzie na pewno. Nie na karcie z 128 MB. Ja mam podobną i mam tylko Aero Basic”

Sorka ja mam GeForca FX5200 ze 128MB i Aero Glass chodzi aż miło

Domyślnie jest Aero Basic ale wystarczy zmienić jak radzi Piotr P.

Pozdrawiam

to nie od ilości pamięci zależy tylko od shaderów :wink:

i nie tylko :stuck_out_tongue: karta musi posiadać WDDM :stuck_out_tongue:

Więc widze że będzie działać ale napiszcie mi jak się dokładnie ją włącza

nie widać? :stuck_out_tongue:

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

A powiedz mi … gdzie Ci pisze Aero Basic lub Aero Glass ? Bo ja w wyglądzie okien… Mam poprostu na samej gorze… Windows Aero a nizej Podstawowy Windows Vista :slight_smile:

AERO Glass poznasz po tym, że możesz włączyć PRZEŹOCZYSTOŚĆ (PPM - Personalizuj - Kolor i wygląd Okien.

Pozdrawiam

No ja to wiem… tylko mowie… tak dla wyjasnienia :slight_smile:

A w wersji Home Premium w wyborze kompozycji nigdzie nie znajdziesz czarno na białym Aero - jest tylko Windows Vista i Klasyczny Windows.

Pozdrawiam

Dlatego wyslawiajmy sie wprost proporocjonalnie do wersji Visty :slight_smile:

Czyli kolejny błąd M$ nawet pliki lokalizacyjne system są pokopane i stąd te nasze problemy.

Pozdrawiam

Aero Glass działa na karce ktora posiada 64 MB pamieci! !!

Mam pierwsza karte Geforca obslugujaca Direcxt 9 i jest to karta Geforce Fx 5200 64 Bit 64 Mb i Aero Glass działa!

Ja mam FX5500 i mi aero glass chodzi bez zarzótów na FX5200 też powinno chodzić :wink: