Ares - problem z pobieraniem

mam problem z pobieraniem, chodzi o to ze po wlaczeniu ares sie laczy laczy i nie chce sie zalaczyc do serwera, przez to nie moge sciagac plikow :(bardzo prosze o pomoc! !!

witam ja mam ten sam problem z aresem łączy się al nie może się połączyc w ostateczonosci ,ja sobie dałem z nim juz spokój,pakiet mam kis 7,suwałem z reguł zapory i próbowałem od nowa dodaj do reg€ł przy łaczeniu w regułch kis ale byłoto samo ,reinstalka niepomaga, więc zmieniłem na bearShare i smiga na nim mi sciąga ,chociaż cos sciąga tobie też radzę zmienic klienta pzp na inny pozdrawiam :smiley:

:x regulamin :slight_smile: za w czasu,przeczytajcie :stuck_out_tongue:

viewtopic.php?f=2&t=247034

viewtopic.php?f=15&t=249717

pycia14 dzieki za pomoc ale z tamtych tematow nic nie pomoglo… :frowning:

tomek, przez 1 miesiac nie mialem kompa i netu (z przerwami), bo berszer mi cos posciagal. przeskanowalem pliki avastem i antyvirem i mi wykryl kilka trojanow i szpiegow. ktos pisze ze ares ma wiusy i szpiegi. to nie program tylko to co sie sciaga, jak sciaga sie z p2p to nie sciaga sie z serwera tylko od kogos, a u uzytkownikow p2p wlasnie sa wirusy robaki trojany szpiegi itd itp. trudno, pozostanie mi wypozyczanie filmow od znajomych i z wyppozyczalni :smiley:

:evil: