Ares stale łączy

Witam!

Zainstalowałem sobie Ares 2,1,1 3035, gdy go załączę on stale się łączy i nie może połączyć. Nie ma znaczenia czy zostawię go na chwile czy na parę godzin a on i tak się nie połączy,

mam radiówkę, w zaporze jest zaznaczony ze “może działać”

Kiedyś już miałem Aresa i wszystko było ok, posiadam tylko Avasta 4.8

Proszę o pomoc:)

Ta wersja tak ma.Zainstaluj wersję 2.0.5 i będzie git

niestety;/ zainstalowałem tą wersje i dalej nic.

Witam!

Nie jestem znawcą ale zauważyłem takie coś u siebie że jak włącze choć raz aresa przy włączonym GG to już zawsze bedzie się tylko łączył i musze go przeinstalować i działa ale nie moge włączać go na wlączonym GG.

PS: u mnie mimo łączenia spokojnie można pracować na nim robi to co chcesz , spróbuj u siebie czy masz tak samo.

pozdro

niestety tez nic;/

wygląda na to ze nie będzie działać, więc:

zna może ktoś jakiś program podobny do Aresa? Żeby był prosty w obsłudze i szybki?

Wielkie dzięki każdemu kto chciał pomóc:)

Od ilu dni próbujesz? bo u mojego kumpla to też się nie chciało połączyć a połączyło się ni z tego ni z owego po 3 dniach prób :lol:

od 2:) ale niedawno miałem zainstalowany i był stale załączony i nie działał, no ale jak tak mówisz to bede go zostawiał niech się łączy.

Masz router ? :slight_smile:

Nie wiem czy to w twoim przypadku zadziała ale próbować nie zaszkodzi :stuck_out_tongue:

nie posiadam routera, ale gdy wszystko działało posiadałem zewnetrzny adres IP na serwerze a teraz nie, moze to coś z tym?