Ares+utorrent=brak internetu :/

czesc, cos dziwnego dzieje sie na moim komputerze-ostatnio sprobowalem wlaczyc na raz dwa programy p2p był to ares i utorrent, tu i tu sciagalem po 2 pliki(to chyba nie ma znaczenia), ale po 5min stracilem polaczenie z internetem i tak dzieje sie caly czas o.O gdy tylko uruchomie te 2 progsy(u mnie sa najlepsze). gdy trace polaczenie z netem to musze dac reset po czym wszystko jest okej. czy ktos wie o co chodzi? mam XP pro,polaczony jestem do internetu przez ruter do sąsiada ktory z kolei jest podlaczony do dialogu 1mb, prosze o pomoc

===============================

Proszę poprawić błędy - inaczej temat zostanie usunięty

monczkin

Złączono Posta : 25.04.2006 (Wto) 12:20

qrcze,sry za tego posta wyzej,wlasnie zauwazylem ze nie ma tu zadnej winy w utorrencie,gdyz wlaczylem samego aresa i to on jest winowajcą.smiga z 3-5min i nastepnie polaczenie z internetem zostaje zerwane … wie ktos co to moze byc?

przeinstaluj …

wyczysc rejestr http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

zainstaluj ponownie …

przeskanuj spybotem i wklej loga z HijackThis

Po pierwsze uTorrent i Ares nie mogą razem pracowac bo korzystają razem z sieci Torrent co moze powodować utratę stabilności systemu lub rozłączanie internetu.

Co do Aresa jezeli nie pomoze reinstalacja sprawdz jak sprawa wygląda w ustawieniach łącza.