Aristo Smart 500 - 3GB RAM-u

(Kajer) #1

Witam

Laptop, który ostatnio kupiłem w jednym banku ma zainstalowany 1 GB RAM-u (Kingmax)

Czy jak do drugiego wolnego banku włożę 2GB (tego samego producenta) mogę napotkać jakieś problemy (laptop obsługuje do 4 GB), czy też nieparzysta ilość pamięci nie ma znaczenia?

Z góry dzięki za odpowiedź wszystkim, którzy lepiej się na tym znają czyli pewnie większości!:slight_smile:

Pzdr

(Technik Elektro) #2

nie będzie działał dual (prawdopodobnie) zważywszy na ceny pamięci wywal tą kość 1gb i wstaw 2x2gb będziesz miał spakuj na lata.

(Kajer) #3

czy dobrze rozumiem, że nie będzie działał dual channel czy też system nie będzie widział któregoś z banków?

to świeżutka kość i żal by mi było ją wyrzucać, a poza tym jak wytłumaczyć taki desperacki krok żonie?:wink:

poza tym 2GB to nie jest znów taka mala kwota bo jakieś 140 zl!:slight_smile:

pzdr

(Technik Elektro) #4

prawdopodobnie nie będzie działał dual. zawartość banków zobaczy, kość nie wyrzucisz a sprzedasz na allegro :-), żonie wciśniesz jakiś kit w stylu uprgrade kompa :smiley: w promocyjnej cenie :stuck_out_tongue: dasz radę 140zł poświęcić na szczytne cele :P.

(Kajer) #5

gdyby biedna żoneczka wiedziała jak się ją tutaj traktuje :stuck_out_tongue:

dzięki :slight_smile:

(Technik Elektro) #6

im mniej wie tym dłużej pożyje i dłużej zachowa młodzieńczość :stuck_out_tongue: stres negatywnie wpływa na urodę :slight_smile: