Arma na dv6540

Mam takie pytanie … mianowicie kupiłem notebooka firmy HP -> Pavilion dv6540 ( tutaj informacje o nim: http://h10010.www1.hp.com/wwpc/pl/pl/ho … 71061.html)

Wszystko mam w nim takie samo jak jest podane w stronie producenta.

Uruchomiłem na nim gre Arma Armed Assault… troche zdziwiłem sie bo by ta gra chodziła… no …nazwijmy "zadowalająco " …musiałem ustawić właściwie wszystko na minimum a rozdzielczość na 640 na ileś tam czy coś takiego… nie wiem …dlaczego tak jest?? bo kiepsko sie w tym wszystkim orientuje…za tto colin dirt poszedł mi ładnie na minimalnych ustawieniach…wlasciwie mozna powiedziec ze chodzil tak samo jak arma na najmniejszych ustawieniach tylko ze dirt miał lepsza grafike… czy to wina visty?? … bo w koncu arma nie ma na pudelku napisane nic o viscie… … i takie ogólne pytanie… jaka jest wasza opinia na temat karty którą posiada ten notebook?? jej pełna nazwa to chyba nvidia geforce 8400M GS… czy bede mogl sobie na niej pograć w nowe gry pisane pod viste z directem 10…no powiedzmy w sposób …zadowalający :smiley: … tak …tak wiem…notebook nie jest do grania…ale powiedzcie :mrgreen: