Armageddon-Koniec Świata

Ja coraz bardziej w to wierzę, jeszcze po wypowiedzi janiś , Ale podobno tylko papież (chyba) wie kiedy będzie naprawdę koniec świata( gdzieś tak czytałem)

W dniu 23.07.2008 , o godzinie 19:23 został dopisany post przez Dawid12345

Ja coraz bardziej w to wierzę, jeszcze po wypowiedzi janiś , Ale podobno tylko papież (chyba) wie kiedy będzie naprawdę koniec świata( gdzieś tak czytałem)

Będzie czy tam nie będzie co sie przejmujecie? Nie warto… I tak kiedyś kopniemy w kalendarz i tak. :lol:

słońce wypali się za kilka bilionów lat a co do końca świata w 2012 to mam nadzieje że dopiero po euro a i tak wykończą nas kosmici albo zaraza

Już tyle razy miał być koniec świata i co? Nadal istniejemy…

Taa…

Koniec Świata będzie taki, że fioletowi koledzy z kosmosu będą strzelać do nas zupą pomidorową.

A ich statkiem dowodzenia będzie schabowy xD

PozDroo00 600

Dokładnie

Najwyżej wszyscy w jednym czasie kopniemy w kalendarz.

jeżeli życzyć końca to z całym dobytkiem inwentarza - czyli raz i na zawsze

-ale jeżeli śmierć ciała nie oznacza “końca” -to…co komu tam pisane, każdy potrafi się zorientować- po sposobie swojego myślenia…

-są dwie opcje -rajskie życie w atmosferze obozowego weekendu…

lub nieznośne do wytrzymania swędzenie bez możliwości znalezienia ukojenia -/tam gdzie robak ich nie gnije/

skoro istnieją ludzie obdarzeni sumieniem i tacy, którzy żerują na nich…

…więc ktoś czeka pocieszenia, a ktoś wzioł se już co mu drogie…

#-o

ja po przeczytaniu tego kalendarza to w to uwierzyłem i jakoś wszytko tak robiłem na [ciach] bo po co się męczyć ja to wszystko pójdzie do {CIACH}, teraz jakoś mi to przeszło ale wtedy to miałem naprawdę schize, a co do terminów końca świata to owszem miały być już kilka razy, ale ten w 2012 w kalendarzu majów jest ostateczny, dalszego terminu nikt nie przepowiedział i nie ma nigdzie napisane

Pewnie przełożą, nie będzie się chciało robić w grudniu bo wiecie święta i człowiek zmęczony…

Tak słońce się wypali i powstanie prużnia taka jest prawda, a jak nie to to coś przed tym zalać zaleje ale nie wszędzie. Jedyne co mnie strasznie irytuje to co wtedy będzie chyba znowu za miliardy lat powstanie może ziemia eh za tą odpowiedź mógłbym dać rzycie i muwię tutaj na serio a nie jakieś żarty nurtuje mnie ruwnież to jak powstała ziemia co wtedy było matko na te pytania nie da się odpowiedzieć ;///

jeżeli wszystko zrządził przypadek, to i przypadek wszystko zabrać może…

-ale wówczas mylnym byłoby ustalanie jakiejkolwiek daty końca…

-ale jeżeli myśl rozumna była sprawcą -to i w tej myśli winniśmy szukać odpowiedzi /choćby nawet zwać Ją Bogiem…/

![-o<

Kiedyś koniec świata miał być w 2000 roku i nic nie ma

… ostro to zostało mi się 4 Lata życia ;] może dożyje do 18-stki ^^

taaa, czytałem wiele rzeczy na ten temat.

  1. Majowie twierdzili że koniec świata nastąpi gdy skończy się ich kalendarz, czyli w 2012 roku, ale twierdzili też że żyjemy w 4 świecie który skończy się w 2012 i ma nastać kolejny 5 już ostatni.

  2. Naukowcy twierdzą że grozi nam rozmagnetyzowanie biegunów, i biegun północy niby przenosi się w stronę syberii.

  3. Inni twierdzą że uderzy w nas duży objekt poza ziemski, jest to prawda ale nie do końca gdyż nie jest centralnie w nas naprowadzony.

  4. Nawet jeśli by ktoś z góry (władze, naukowcy itp) wiedzieli że na prawdę w 2012 grozi nam zagłada to nikomu tego nie powiedzą, bo sami się boją i nie chcą siać paniki.

  5. Większość ludzi nie wieży w takie bzdury, i ma racje.

http://pl.youtube.com/watch?v=DDVH0OxrO … re=related znalazlem kolejny fragment ukazujacy scene konca swiata ale z innego filmu

Koniec świata i tak nastąpi i tak, ale wszechświat pewnie przetrwa, teraz się rozciąga a podobno kiedyś ma się skurczyć i znowu będzie wielki wybuch :smiley: Ale ciekawe co nas zniszczy jako ludzi. Jak by to miało być w 2012 jakoś w grudniu to może chociaż będziemy z rodzinami :slight_smile: Jak by był to jakiś obiekt który uderzy w Ziemie to chociaż będzie zarąbisty widok :slight_smile:

Zbędne posty > /dev/null.

Porchekarera ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go popełniając błędy gramatyczne. Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem błędów gramatycznych, przy użyciu przycisku zmien.gif

A może majowie przewidzieli Euro 2012 i jak nie zdążmy to dla nas będzie koniec .

Albo nie zdążyli dalej napisać .

luk4$h , ale długo się tym widokiem nie nacieszysz :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja osobiście w to nie wieże .Ile razy to miało być ? Za 100 jak nie więcej .

A wszechświat się rozciąga bo ucieka przez Chuckim Norrisem

;D

Moim zdaniem wszechświat przetrwa wszytko :stuck_out_tongue: Ziemie jak nie wykończą ludzie to słońce się spali, wytworzy się czarna dziura i wciągnie Ziemie :stuck_out_tongue:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Koniec_%C5 … C5.9Bwiata

Wg mnie koniec świata pojawi się w najbardziej nieoczekiwanym i niespodziewanym momencie, a nie jak ludzie sobie to wymyślą.

Jakiś kolo z plemienia Majów, zabalował i po prostu zapomniał doskrobać paru latek ale zrobiono z tego sensacje. - moja teoria

No pożyjemy zobaczymy czy będzie w 2012, jakoś wierzyć mi się nie chce :slight_smile: A ten kolo to pewnie całe życie skrobał, zabrakło czasu i kopnął w kalendarz :lol:

W dniu 25.07.2008 , o godzinie 10:50 został dopisany post przez luk4$h

Zobaczcie to klik i powiedzcie co o tym myślicie :slight_smile: Wszystko wskazuje jedną datę? :smiley: :smiley: