Arox 9.2 instalacja


(Agmitura) #1

Właśnie kupiłem sobie gazetkę z płytkami instalacyjnymi Aurox9.2 i chcę go bezpiecznie/bez straty danych w Windowsie/ zainstalować jako drugi system obok Windows 98 ,czy mógłby mnie ktoś ,oczywiście w miare możliwości przeprowadzić krok po kroku przez instalację tego systemu, od czego zacząć ? POZDRAWIAM!!


(Golden Finger) #2

Już odpowiadałem Ci na temat Aurox'a http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi ... ight=#4942 tu pdawałem stronę, na której jest dobry opis instalacji i od czego zacząć:

"Najtrudniejszym momentem dla początkującego użytkownika może okazać się podział dysku na partycje. Najlepiej wybrać do tego zadania Disk Druida. Za jego pomocą możemy tworzyć nowe lub zmieniać istniejące partycje. Tworzymy partycję wymiany swap, przeznaczamy na nią odpowiednią ilość miejsca oraz naszą podstawową partycję, którą wypełnią wybrane pakiety. W pierwszym przypadku wybieramy typ systemu plików swap, a w drugim punkt montowania / i typ ext3. Doświadczeni użytkownicy mogą utworzyć więcej partycji dla poszczególnych punktów montowania." To jest tylko cytat z tej strony http://firstboot.w.interia.pl/strony/instalacja.html . W gazecie, z którą kupiłeś Arux'a, jest też opis instalacji krok po kroku. Jeżeli masz z tym problem najlepszym wyjściem byłoby poprosić kogoś kto ma tyle umięjętności by zainstalował Ci drugi system bez utraty danych lub przy takiej osobie mógłbyś zinstalować sam, a ten ktoś tłumaczyłby Ci poszczególne etapy instalacji.

Pozdrawiam

8)

Golden Finger