Artefakty na 4870x2

Mam problem z artefaktami/błędami grafiki. Chodzi mi o czarne paski skaczące na ekranie , mrygające tekstury , cienie. Pojawia się to tylko w grach , ale nie nie wszystkich. W CoD4 i 5 takiego czegoś nie ma , w wiedźminie , Mirrors Egde i GTA4 jest.Sterwoniki najnowsze czyli 8.12 , OS Vista x64, temperatura karty w grach ponad 80 stopni.Wiecie jak temu zaradzić?

idź do sklepu oddaj na gwarancje i powiedz co jest grane. Z artefakami tylko tak da rade (jak się mylę to mnie poprawcie )

Podkręcałeś ?

zacznij od zdjęcia boku obudowy, wygląda na to iż karta się przegrzewa…

Do sklepu nie odda bo kupiłem kartę w polsce , a obecnie jestem w niemczech :?

z tego co czytałem to te karty normalnie mają po 85

Dodane 17.01.2009 (So) 14:20

Więc wyślij rodzinie do polski niech odda, a potem odeśle.

Ja mieszkam w UK i nigdzie indziej nie kupuje żeby nie mieć właśnie takich problemów.

No tak , ale to 3tyg. bez PC :stuck_out_tongue: . Zrobiłem wentylator karty na 100% i jest tego już mniej. :slight_smile:

spróbuj starszych sterowników lub nawet omega drivers, być może w najnowszych są błędy…

jak dałeś fana na maxa to się jednak grzeje.

Musisz wytrzymać albo może w WC zainwestuj.

Zmieniłem OS na XP , i już nie ma tych czarnych pasów przez cały ekran. Teraz kombinuje z sterownikami .Na najnowszych ekran w Mirros Edge mryga jak by dzwoniła komórka obok ekranu , natomiast na 8.9 już tego nie ma. Wydaje mi się że muszę poczekać na CCC 8.13.