Artefakty w grach , pomocy!

witam , w moim komputerze pojawiły się artefakty już z rok temu , hm Np gdy gram w batllefielda bad company 2 nie widzę tego , gram w gothic 2 też nie ma ojciec chrzestny , ale gdy np. Odpalę gothica 3 to już słabo : przezroczyste trójkątne ludziki itd . nie wiem o co może chodzić , wiem że może jest tego na forum trochę ale , zadałem nowy temat bo może moje karta nie jest spalona .

Mój sprzęt :

Amd athlon x2 5000+ 2.60 ghz

ati radeon HD 3600 , 512 mb

ram - 3 gb ( ogólnie miałem 2 , wtedy chodziło okej , ale gdy dałem już 3 TO CHYBA WTEDY POJAWIAŁY MI SIĘ PIERWSZE PROBLEMY )

zasilacz modecom 350 W

podaj dokladny model zasilacza, zrob screena z tym przezroczystymi ludzikami i wklej go na jakis hosting, zaktualizuj sterowniki, podaj jakie masz modele tych pamieci.

Najprawdopodobniej nie są to artefakty tylko jakiś problem z samą grą. Dodatkowo przeinstaluj DirectX’a.

zasilacz to wiem że mam modecom firmę a dokładny to nie wiem , sterowniki są zaktualizowane , a pamięć ram jak mam sprawdzić?

Dodane 18.02.2013 (Pn) 16:00

tylko że to w różnych grach robi : gothic 3 , dead space , stalker cień czarnobyla i wiele innych / 'd

Pisałeś w pierwszym poście, że chodzi o jedna grę jeśli problem występuje w innych grach to już jest niewesoło. Ram sprawdź programem Memtest.

Memtest z USB - do wyboru z CD

no raczej karta się gotuje bądz już po niej:D

Dodane poniedziałek, 18 lutego 2013, 17:51

jak masz stare sterowniki to zainstaluj najnowsze.

a jak masz najnowsze to zainstaluj poprzednią wersje;}

Jeszcze temperatury np z programu http://www.hwinfo.com/download32.html (sensors)