Artefakty, Zasilacz, Mrugający ekran

Witam was mam bardzo dziwny problem otóż jakiś czas temu popsuł mi się komputer tam nie chciał się włączyć i w ogóle i był winny zasilacz wiec go wymieniłem też na 230 W włączam komputer i niby wszystko ok internet działa itd ale po chwili jak próbowałem włączyć np. “aktywacja systemu windows” to strasznie mi się zawiesza i towarzyszy temu miganie ekranu zrobiłem formata i to samo czasami nawet jak nic nie robię to też się zatnie a czasami przez pewien czas wszystko jest ok ale włączam na przykład “youtube” tez się zaćina i zawsze ekran mruga i czasami widać te załamania na ekranie takie kreski jak cos na przykład kopiuje BARDZO PROSZĘ O POMOC :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: dodam ze nic w zasilaczu nie zmienialem napiecia itd

Słuchaj miałem podobny problem podaj najpierw konfiguracje twojego komputera.

Czy w czasie tych zacinek występują bluescreeny?

Ee konfiguracje znaczy jaka plyta karta dysk itd? i nie ma bluescreen-ów

Konfigurację czyli przede wszystkim jaki zasilacz (dokładnie jaki model), płyta, karta itd…

Czy komputer sam się resetuje?

Konfiguracja czyli płyta główna,karta graficzna,zasilacz,jaki system,procesor

Zasilacz Model :TM 500 Silent Karta Graficzna: GeForce 9600 GT nie wiem czy to to ale płyta główna : Inte® Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40Ghz @ Ram :2 GB Ram Windows Xp Home Edition Orginał sam sie nie resetuje tylko jak sie zatnie to czasami puści i idzie dalej a czasami tak tika i jest kaplica i sam go musze zresetowac

Ten zasilacz na pewno nie ma 230W chyba ma 500w

ups znaczy z tyłu pisze cos AC 230 V na starym pisało to samo

Sterowniki dla karty graficznej jakie masz?

te co dostałem z komputerem zawsze te instalowałem i było ok dodał bym zdjecie tych załamań (artefaktow) ale gdy wchodze na image schack sie wiesza ;/

A jakiej to są wersji sterowniki które masz na komputerze sprawdź panel sterowania-dodaj usuń programy-Tam powinno być nividia sterownik wersja podaj ją

pisze tylko Nvidia Drivers i dodaj usun nic wiecej ;/

a w panelu sterowania jest panel sterowania nividia jak jest to tam sprawdz

275.33 przed sekunda ja sciaglem i zrobilem reseta a wczesniej nie wiem jaka byla i znow mi pisze ze jest akutalizacja do 280.26 (120mb) i tez ja sciagam

Dodane 19.08.2011 (Pt) 15:00

i po tym jak zrobiłem przed chwila aktualizacje do 275.33 to wydaje sie ze te zalamanie jakby znikly :lol:

Dodane 19.08.2011 (Pt) 15:01

i teraz sciaglem 280.26 i ja tez instaluje jak zrobie rest to poinformuje o zmianach

Dodane 19.08.2011 (Pt) 15:07

wiesz co chyba sie udało u ała :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Dodane 19.08.2011 (Pt) 15:09

to jeszcze tak na szybko mogłbys mi pomoc z dzwiekiem bo nie da sie sterownikow zainstalowac

Ja też musze zainstalować te stery.Czemu nie da się sterów zainstalować jakiś błąd wyskakuje?

karku91 , mam wrażenie że masz zasilacz z czarnej listy który do niczego się nie nadaje: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html