AS/400 (iSeries)

poszukuje polskiego podrecznika, opisow, artykułów, itd. do tej maszyny.

wiem, iz google.pl moim przewodnikiem, ale wiekszosc rzeczy jest po angielsku, a moze ktos z tutaj piszacych posiada cos spolszczonego? :slight_smile:

Wybacz zdolny… , - ale czy Ty przypadkiem nas nie wykorzystujesz? :roll:

Jest niby w Regulaminie o “zakazie prac domowych”, ale ja bym z chęcią zapuściła kolesiowi temat np. o Mickiewiczu i Jego balladach, niż - linki dla gościa, który niby się bierze za poważne przedsięwzięcie , a tak naprawdę nie chce mu się za tym pobiegać samemu… :evil: :evil: :evil:

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Daję Ci linka do Google i tyle… :evil:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=AS% … lr=lang_pl

Sama, jako niekumaty gość - już większość wiem… właśnie z tych linków!

A w strefie obcojęzycznej - b. ładnie się wstawia stronki np. na translator…

Próbowałeś?

Jak siedzisz w temacie - to nie problemem jest dopasować tłumaczenie wg oczekiwanego kontekstu!

ja i wykorzystywanie? phi :wink:

takie fora chyba służą temu, aby móc pytać o rzeczy, które sa trudno dostępne w internecie, nieprawdaż? Tak jest wlasnie z podrecznikami do “asa”. Stąd moje pytanie, gdyż liczyłem na to, iż ktoś z czytających może posiadać jakiegoś ebooka na ten temat w wersji polskiej, gdyż w angielskiej bez trudu znalazłem. (badz tez sam ma stycznosc z ta maszyna i moze cos wiecej o niej powiedziec)

Znam równiez translatora, ale przyznasz, iz “translacja” takiego dokumentu początkującemu człowiekowi, który chce dopiero poznac maszyne AS400 na nic sie zda, choc nie powiem, dla chcącego nic trudnego…