ASC 6 - pytanie w związku z działaniem

Witam,

Mam pytanie.

Program Advanced System Care 6 w czasie skanowania/wyszukiwania obiektów “Malware” pokazuje takie oto na zdjęciu podkreślone terminy i to wiele razy, stąd moje pytanie czy te obiekty są na komputerze, czy to nazwa wyświetlana obiektów “obecnie będących w poszukiwaniu” . To ważne bo z tego co czytałem, to niebezpieczne wirusy wykradające dane. Ale to nie możliwe żeby tyle tego było. Zwłaszcza, że po ukończeniu pełnego skanu pokazuje się zielony symbol stwierdzający że wszystko jest OK. Zdrowie PC też “uśmieszek” więc :?:

Za poradę z góry dziękuję, Bardzo proszę kogoś kto się zna na tych programach o podpowiedź, bo nie wiem do końca teraz czy wszystko OK czy jednak nie.

thumb_2332649Nowy-1.jpg

Używam tego programu od lat i jestem z niego zadowolony. Sprawdza twój system czy w systemie nie ma właśnie tych zagrożeń. Zaznacz opcje automatycznego naprawiania

Pięknie dziękuję ! Tak zaznaczyłem teraz też autonaprawę, znalazło tam jak zawsze troszkę do naprawy.

Też korzystam z programu zdaje się, że od 2009 i chciałem zobaczyć nową 6 wersję ale później się martwiłem czy wszystko z komputerem OK :wink: Czytałem że przy tego typu wirusach łatwo z menadżerze zadań je odnaleźć po nietypowych (wymienionych tam z nazwy) procesach, które należy wyłączyć.