Ashampoo AntiSpyWare - co o nim sądzicie?

Kupiłem dzisiaj Komputer Świat i była w nim pełna wersja tego oto progsa.

Chciałbym was zapytać jaki on jest i czy dobrze współpracuje z Avirką.

Dziekuję za wszelkie o tym programie i jego “szczelnośći”.

Pozdrawiam Piwollo.

Używam go już 3 miesiące nie ma żadnych problemów sprawuje się dobrze śmiało go instaluj

Już zainstalowałem. Przeskanował, i znalazł jakieś syfy i bezproblemowo je usunął! Bardzo mi sie on podoba :). Czekam na inne opinie ;).

Ja mam go gdzieś od trzech miesięcy, u mnie sprawuje się dobrze, współpracował z Avirą i nie zaobserwowałem nic złego w jego działaniu. Ja jestem z niego zadowolony.

Też go mam i jest OK

Ja uważam że jest ok chociaż wyżej oceniam choćby ad-aware ale może z przyzwyczajena.

BTW. bynajmniej nie moje zdanie jest tu ważne a to czy on odpowiada Tobie i jak się u Ciebie sprawuje.

Też mam.Idealny.

A czy jak mam KIS to mogę go instalować czy jest raczej nie potrzebny? :slight_smile:

Możesz instalować.

KIS to pakiet ochronny z antyvirusem, firewallem i antyspywarem.

Antyspyware’y się nie “gryzą” tak jak antyvirusy, więc możesz go instalować.

Masz KIS, więc nie jest potrzebny, ale może się przydać.

Może mi ktoś powiedzieć jak zarejestrować ten z Komputer Świata?

Piwollo Polecam ten programik jest świetny.

Piwollo

Jeżeli nie masz zainstalowanego antyspyware z rezydentną ochroną , to instaluj Ashampo AntiSpyWare1.5.

Pólroczna pełna aktualizacja bazy wirusów, menu polskojęzyczne, przejrzystość - to zalety , które wyróżniają ten program spośród innych na tej półce. Po 6 miesiącach możesz zainstalować jako rezydenta np. Windowsa Defendera

Ashampoo jest firmą mającą świetny soft, a powyższy wydaje się tego dobrym przykładem. :slight_smile:

Pozdrawiam

Bo jak uruchamiam tyo jest podane, że tylko na 10 dni, a ja chcę go zarejestrować. :?

krzychu13 Nie ma nigdzie przycisku zarejestruj? Poszukaj dobrze, a jeśli nie znajdziesz zobasz czy nie ma w Start-> wszystkie programy->Ashampo (nie wiem jak sie nazywa ten folder) i moze tam znajdziesz :slight_smile:

Nie wiem, czy masz KŚ , ale tam jest podane :

Uruchom program - przy pierwszym uruchomieniu program prosi o rejestrację i aktywację - klikasz Pobierz pełną wersję - wpisujesz adres e-maill i klikasz send - czekasz na klucz, który przyślą na podany adres.

Wprowadzasz go do rubryki AASWAD***** i klkasz - Sprawdź kod następuje sprawdzenie klucza - wciskasz OK :slight_smile:

Pozdrawiam

To jest pełna wersja, i licencja niegraniczona :).

Piwollo jak długo czekałeś na klucz?

na http://www.gmail.com przyszedł w 2 sekundy :smiley:

Też mam gmaila i czekam już chyba godzinę, a klucza nie ma. :-x

Wiesz… Mi przyszedł do folderu SPAM :smiley: