Ashield Anti Spyware - Arovax Shield

Przypadkowo trafiłem na ten programik, teoretycznie jak nazwa wskazuje to Anti Spyware. Zainstalowałem… urzyłem i… szok. 20 ciastek zablokowanych. Słyszał ktoś o tym programie ? Dodam że program działa w pełni automatycznie i nie na zasadzie “kliknij mnie to sprawdze” tylko skanuje wszystko co wlatuje do nas do kompa i określa czy coś jest źłe czy dobre. Jak dla mnie fajny pomysł i idealne dopełnienie do skanerów bez rezydenta.

U mnie zajmuje 10 mb i 8mb w swapie. Teraz najlepsze, programik jest darmowy.

strona: klik

Ma ktoś jakieś info o nim ?

Postanowiłem go sprawdzić i wszedłem za jedną stronke z serialami i innymi świństwami. To co zobaczyłem w logu… po prostu szok. Kilkanaście ciastek-trakerów :x Oczywiście skutecznie zablokowanych… co więcej podana nazwa ciastka, czas i url. Myślę że ciekawie się zapowiada. :slight_smile:

:arrow: http://www.idg.pl/ftp/pc_9141/Arovax.Sh … 2.314.html

Opis Programu:

według mnie chyba mozna samemu wywnioskowac czy program moze sie nadawac czy nie.Pozdrawiam.

Nie ma dużo info i opinii na temat programu :slight_smile:

Chwalą jego ale to się okaże muszę potestować :slight_smile:

Zobacz http://www.arovaxshield.com/download.php

rudik77 : no raczej nie można biorąc pod uwage że w tym programie nie ma zapory ogniowej a tymbardzej antywirusa… opis na idg jest błędny. Pytam się ludzi którzy mieli jakąś styczność z tym programem, bo opis to moge sobie w guglu znaleźć :confused:

PS: program działa, znajduje cookisy i poprzestawieniu na “auto” skutecznie blokuje dodanie oprogramowania…a przynajmniej tak mu się wydaje :stuck_out_tongue:

z twojej wypowiedzi to wynika że przeciętny programik, to samo robią inne :slight_smile:

Ciekawi mnie jak na groźne syfyy zareaguje, niebawet przetestuję - VX2, czy na prosty SpyFalcon, SpywareStrike, SpywareQuake, MalwareWipe

Gutek2222 : ale czytaj do końca

Tak na prawdę, to jest to przeciętny program, zachłysnołem się nim bo nigdy nie widziałem darmowego rezydenta (nie licząc MS ale to inna bajka :P), tyle tylko że jak mamy spybota i blokujemy wszystkie “dziurki” to już ten program nie jest nam potrzebny bo działa na tej samej zasadzie co “immunize” w spybocie - nic wielkiego :confused: Choć jak ktoś nie urzywa spybota to może się przydać :slight_smile:

czytam :slight_smile:

nie wiem w takim układzie po co założyłeś temat skoro:

a sam odpowiadasz na pytanie w każdym poście :wink:

Gutek2222 : założyłem by czegoś więcej się dowiedzieć, ale widać pochopnie :slight_smile: jak już pisałem zachłysnołem się tym programem, ale zawsze ktoś może szukać takiego proga lub info o takim progu na forum więc zawsze coś daje… ale im bardziej wgłebiam się w ten prog tymbardziej wydaje mi się coraz mniej skuteczny :confused:

Jeśli nikt nie używa jakiegoś dodatkowego oprogramowania chroniącego komputer to ten ma jak strzelił.

Jeśli porównywać go z płatnymi odpowiedniaki to przegrywa na całej linii.

W dodatku po jego instalacji nie miałem neta na komputerze i się troszkę zdenerwowałem :lol:

Opinia: program do zabawy, nie do kompleksowej ochrony :slight_smile: