ASRock AM2NF6G-VSTA problem z usb

jestem nie szczęśliwym posiadaczem tej płyty głównej, na wstępie powiadomię że mam zaktualizowany bios

co się dzieje?

więc chcąc podłączyć nowo zakupioną klawiaturę pod port usb wyskakuje mi komunikat że owe urządzenie jest nierozpoznawalne, jest to zwykła klawiatura bez sterowników, dodam że owa klawiatura działa na dwóch innych pc bez problemu, co dziwne teraz pisze na klawiaturze bezprzewodowej która w moim mniemaniu jest bardziej zaawansowana technicznie i tym bardziej nie powinna działać a działa :X,

ustawienia w biosie

usb controler enable

usb 2.0 support disabled

legancy usb support disabled

dlaczego tak? już tłumaczę, pewnego dnia zakupiłem myszkę razer copperhead nie lada wydatek, męczyłem się z podłączeniem jej 2 dni :X bez skutecznie, pewnego dnia poprosiłem o pomoc kolegę który jest pro-graczem,on doświadczony właśnie takie ustawienia kazał mi wprowadzić do biosu, bo z owym przypadkiem spotkał się nie jedno krotnie i rzeczywiście razer działa

chcąc sprawdzić czy klawiatura bedzie działać z włączoną opcją usb 2.0 support otrzymałem następujący rezultat - nic nie działa, musiałem odłączyć wszystko z usb żeby winda mogla sie włączyć, dodam że 3 diody na podlączonej klawiaturze świeca ciągle ;/

jeżeli cokolwiek opisałem nie jasno, bez składni, nie gramatycznie, przepraszam jestem po prostu sfrustrowany tym problemem :((((((((((((((((( proszę o pomoc

Poustawiaj to na enabled i powinno działać

no przecież wyraźnie napisałem co sie dzieje jak poustawiam na enabled :expressionless:

Ściągnij jeszcze raz najnowszy bios, może to pomoże. Ja nie miałem takich problemów z USB.