ASRock - czy to dobra płyta?


(Adi636) #1

http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=G41C-S

Czy ta płyta jest warta uwagi i czy będzie w stanie ulepszyć procesor Intel Core 2 Duo z 2,2 GHz na ok. 2,8 GHz ? Co o niej mi możecie powiedzieć ?

ps. Chcę do niej pamięci DDR3.

http://allegro.pl/asus-p5g41t-m-lx-lga7 ... 78595.html możecie porównać ją z tą . :slight_smile:


(Wolfgar) #2

ASRock OC Tuner (Up to 143% CPU frequency increase) <--- wnioskując z tego co napisał producent nie powinno być problemu.


(Jjoasz) #3

z tych dwoch plyt, to Asus lepszy... choc obie nie najwyzszych lotow - sporo 'zwyklych' kondensatorow, dosc ubogie sekcje zasilania (Asus ma ich wiecej i lepsze cewki), znikome chlodzenie... :roll:

ps. jak kompletujesz kompa, to nie lepiej bylo te wszystkie pytania umiescic w jednym watku, zamiast 10-ciu o kazda pierdolke?


(system) #4

A JA TOBIE POWIEM TAK-miałem asrocka i już nigdy więcej obojętnie co kto powie,a jak chcesz na core2duo i ddr3 to bier to http://www.komputronik.pl/index.php/cat ... d%5B%5D=75 masz nówke nie alegro :slight_smile:


(majcovsky) #5

Jak dawno kupowałeś tego ASRocka?


(Redghost) #6

ASRrock to niskobudżetowe płyty i nie oczekuj rewelacji - awaryjność z racji kiepskich podzespołów bazowych jest spora i jeśli chcesz kręcić procesor poszukaj bardziej markowej MOBO dedykowanej do takiej zabawy.


(Adi636) #7

więc lepiej wybrać ASUSA mówicie.. wiem, że te dwie płyty nie są do wielkiego podkręcania ale czy na płycie ASUS mogę trochę więcej wyciągnąć niż na tej ASRock ?