ASRock K8Upgrade-NF3 sterowniki

Witam:)

Poszukuje sterowników do płyty głownej “ASRock K8Upgrade-NF3” przeszukalem cale google nie moge znaleść.Znalazłem do BIOS-a ale po zainstalowaniu bez zmian:( Chodzi o koleżanke zgubiła płytkę ze sterownikami i beznich nie ma dzwięku w komputerze bo karta dzwiękowa jest zintegrowana.Proszę o podanie jakiegoś linka do tych sterowników.Z góry dziękuje pozdrawiam Eryk:)

Najpierw zainstaluj sterowniki do chipsetu płyty głównej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Na końcu zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

>> sterowniki do portów USB 2.0 <<

dzięki Ci wielkie mam nadzieje ze zadziala :slight_smile: pozniej wieczorem pójde do niej i sprawdze tam znać.Pozdrawiam Eryk :slight_smile:

witam podczepię się pod temat bo mam problem z ta płytą główną a właściwie ze sterownikami do niej. po zainstalowaniu wszystkiego co było na stronie producenta http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=K8Upgrade-NF3&s=754 w menedżeże urządzeń nadal mam dwa “nieznane urządzenia” dodam że w kompie nie ma instalowanych żadnych dodatkowych urządzeń poza płytą, procesorem, pamięciami, dyskiem, fdd, i nagrywarką DVD . nie wiem zatem skąd te nieznane urządzenia, może ktoś bedzie miał jakiś pomysł. pozdro

dodam że nie mam oryginalnej płytki ze sterownikami i nawet nie wiem czy czegoś brakuje czy nie