ASROCK P67 PRO3/trzaski w glosnikach

witam

trzaski występują przy przewijaniu stron, ładowaniu, otwieraniu zakładek. Karta zintegrowana na płycie asrock p67 pro3 b3. Jak sie pozbyć problemu?

Hmm… A może masz monitor CRT (kineskopowy) i głośniki blisko niego? Bo to dość częsty objaw. Ale jeśli nie, to zapewne gdzieś masz zwarcie/przebicie, a gdzie - no tego to już wróżki pytaj.

moj monitor to lg m227wdp-pc mam kompa podłączonego do listwy

Może masz w pobliżu jakiś telefon/radio lub coś w tym stylu co wysyła fale ? Mi trzeszczą jak mam blisko telefon i np. sms dochodzi

a dobrze minijack od głośników jest wciśniety jeśli nie do konca to będą takie anomalie wystempowały sprawdz! :wink:

tak dobrze dociśnięte słuchawki, podłączam się do front panelu:) co do bliskości urządzeń wysyłających fale to pozbyłem się wszystkiego i nadal ten problem występuje. Teraz pisząc tego posta obok migają emotikony i w słuchawkach od tego słyszę takie strzelanie. Pomaga jedynie wyłączenie karty dźwiękowej w bios, jak to zrobię to wtedy cisza no ale dzięki temu nie mam głosu :frowning:

Dodane 29.12.2011 (Cz) 9:20

hmm powracam do tematu bo nie wiem co robić nawet jak wyłączę głos w biosie to i tak słyszę w głośnikach przesuwanie myszką :expressionless: