Asrock v Gigabyte

Siema… jestem na kupnie płyty głównej pod am2+, i karta musi być koniecznie ATX, miniATX odpada ! kwota jaką mam na ten cel to około 220 zł z wysyłka bo będę kupował na allegro lub jakimś sklepie przez neta… i mam dylemat… co wybrać ?

Narazie na oku mam : Gigabyte GA-M52L-S3P, ASRock K10N78D i Asrock A770DE i nie wiem która by była najlepsza… A może są jeszcze inne godne polecenia ? Za pomoc będę wdzięczny i pozdrawiam.

Asrock A770DE chipset najlepszy w tej cenie a możliwości na pewno wysokie 2x PCIE. Pierwsza płyta to już zabytek. NF520 jest nieźle wykastrowany z portów. 720D to rebrandowany 520 ale lepiej się prezentuje w wydaniu Gigabyte droższy o 40zł :slight_smile: A więc zdecydowanie nr 1

edit

http://allegro.pl/item696079275_gigabyt … _pcie.html

a jednak jest taniej. A więc albo ASROCK 770DE albo tego Gigabyte. Z tym że Gigabyte jest lepiej wykonany ma lepszej jakości materiały

A i jeszcze jedno, czy jeśli narazie wymieniam samą płyte główną to czy zasilacz może być ten co mam ? Bo na screenach wiedze że te płyty zasilanie 12v mają 8 pinów, mój zasilacz na 12v ma 4 pin.

To nie przeszkadza, może być tylko 4pinowa końcówka wpięta… Zasilacz jest ok.