Asus 8800GT problem z instalacją sterowników na viście x64


(Zix51) #1

Witam, mam spory problem z vistą x64 SP1. Nie mogę zainstalować sterowników zarówno od asusa jak i bezpośrednio od nvidi. System reinstalowałem dziesiątki razy sprawdzając prawie każdą wersje i działa jedynie 169.02 dołączona kiedyś z płytką do grafiki. Instalacja następnych wersji kończy się komunikatem "System nie został zmodyfikowany...".


(mysz 1) #2

Wypakuj plik instalacyjny "EXE" do folderu , programem np: 7 Zip .

http://www.7-zip.org/

Menedżer urządzeń - karta graficzna - aktualizuj sterowniki - z określonej lokalizacji - przeglądaj - folder z rozpakowanymi plikami .


(Zix51) #3

co do pierwszej linijki to jest tak, że sterowniki od asusa są zapakowane do zip'a

, a co do drugiej to testowałem i było bodajże, że minął limit czasu instalacji... :frowning:


(suchmen) #4

Niestety sterowniki do mojej karty też nie chcą się za bardzo instalwoać pod vistą zarówno 32 jak i 64 bit.tzn.instalują się ale do połowy po czym setup nie daje znaku życia i dopiero jak się weźmie uruchom ponownie komputer to instalka idzie do końca.Dziwne te stery i to samo miałem pod vistą 32 i 64 HP...w dodatku nie instaluje się nvidia physx mimo że twórcy piszą że w sterownikach jest to zawarte i się z nimi instaluje-trzeba oddzielnie instalowa niestety a dodatkowo w programy i funkcje jest napisane - nvidia drivers i obok 2.95 gb !!

P.S z 3ema ostatnimi wersjami sterowników nvidii miałem ten sam problem i nie pomagało formatowanie i stawianie na nowo visty.Wie ktoś o co chodzi? dx zainstalowany oczywiście

-- Dodane 12 sty 2009, o 22:02 --

http://support.microsoft.com/kb/927524/pl Zix tu masz odpowiedź jak i co zrobić-podobno w vicie to normalne-czasami też w xpku się rzecz dzieje.

-- Dodane 12 sty 2009, o 22:22 --

zainstaluj sterowniki z windows update a potem nvidia physx osobno.też dobry sposób.dodam że najnowsze sterowniki powodują zwalnianie gier i cięcie się a starsze były lepsze


(Zix51) #5

Thnx Lece na formata :roll: