ASUS A3L i WLAN

(Avid Pl) #1

Witam. mam niemały problem z kartą sieciową wbudowaną w laptopie /ASUS 802.11g/. Co jakis czas internet przestaje działać i odzyskuje sprawnosc po uruchomieniu opcji 'napraw' w połączeniu sieciowym.

w dzienniku zdarzeń mogę wyczytać:

"System wykrył, że karta sieciowa \DEVICE\TCPIP_{100A0FA6-986B-4AF5-A8B0-C84269C0167E} została rozłączona z siecią, a jej konfiguracja została zwolniona. Jeśli karta sieciowa nie została rozłączona, może wskazywać to na wadliwe działanie karty. Skontaktuj się z dostawcą, aby uzyskać zaktualizowane sterowniki.

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej."

właśnie ściągam najnowsze sterowniki mam nadzieje, ze to pomoze. ale i tak prosze o jakas pomoc.

(Mmierski) #2

Może po prostu nie masz dobrego zasięgu (tak sie zdarza w kartach nie mających anteny/dobrej anteny?

Sprawdź czy masz dobry zasięg, jeśli nie, to jak masz możliwość to dokup antenę.

Tak mi się bynajmniej wydaje. (korzystam z WLAN.)

Pzdr.

(Avid Pl) #3

zasieg jest bardzo dobry. do AP jest jakies 3 m. po sciagnieciu sterownikow nic sie nie zmienilo