ASUS A7V600 a Palomino

Stałem się szczęśliwym posiadaczem płyty ASUSA A7V600 SE. Poprzedni ECS padł. Mój procesor to Athlon 1600+ (Palomino). Odpalam komputer. Wiatraczki działają, dysk się kręci, lampka na płycie się świeci. Nic poza tym. Monitor sie nie wlacza nawet, widocznie nie ma zadnego sygnalu z karty. Zadnego sygnalu.

Probowalem kombinowac z pamieciami, resetowalem bios, wymienialem karte graficzna.

Z tego co czytalem w sieci to wychodzi na to ze Palomino wspolpracuje z ta plyta.

Wiec w czym moze tkwic problem ?

PS. Nie mam mozliwosci teraz sprawdzenia gdzies plyty i procesora…

Prosze o pomoc,

pozdrawiam

a po wymianie płyty instalowałeś nowy system?

nie. bo nie mam nawet takiej mozliwosci.

mowie, naciskam przycisk. i nic wiecej sie nie dzieje procz tego ze wiatraczki,dysk sie kreci, a lampki sie swieca ;]

nawet bios nie odpala

no to chyba aż takim szczęśliwym posiadaczem nie jesteś :? - to nowa płyta ? ze sklepu czy z allegro ?

to była ironia ;]

właśnie odkryłem coś bbarrrrddzzzoooo dziwnego…

okazuje się ze AGP jakby nie dawało zasilania. Probowałem na dwóch kartach graficznych - gf 2 mx 400/400 i gf 6600 GT. po odpaleniu kompa, cooler na karcie graficznej przeskakuje i na tym się kończy. wiatrak obraca się o jakieś 5-10 stopni. na gf 6600 jest tylko taki ruch. natomiast na gf 2 wiatrak nieznacznie przeskakuje co jakąś sekundę…

czego to może być wina ? płyty głównej ? a może źle podpięte zasilanie do płyty ?

BalonPL

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

być może to z tym zasilaniem moze być prawdopodobone.A powiedz jaki masz zasilacz ?? ewentualnie spróboj sobie załatwić inny zasilacz.