Asus eah5670 granice temperatur

Witam

Zamierzam zrobić OC, do jakiej temperatury polecacie mi podkręcać?

Dobrze gdyby w stresie osiągała maksymalnie 7x°C, czyli umowny “limit” można ustawić na 80°C.

Zasilacz widzę masz z tej samej niskiej półki co ja, sprawdzaj jakie ma pod obciążeniem napięcia (linia 12V). :stuck_out_tongue:

Nie będę sprawdzał :slight_smile:

Po pierwsze nie wiem jak

Po drugie jutro kurier przywiezie thermaltake smart 630w ^^

Skoro wymieniasz na thermala to możesz sobie odpuścić sprawdzanie, wytrzyma wszystko. :slight_smile:

Powodzenia w OC.

Cya… Szkoda że FEEL prawdopodobnie zje*** mi czujnik temperatury MBO i CPU… Cały czas jedna wartość… Mogę zostawić OCCT na 2h i tak nie wzroście… Boje się że to samo jest z grafiką, postanowiłem zrobić test w Furmark, wyznaczyłem sobie 20min, przez pierwsze 10 temperatura wzrastała, myślę ok, niech rośnie, ale gdy doszła do 52 stopni zatrzymała się na niej przez 3 min po czym wskoczyła na 53 stopnie i do końca testu z nich się nie ruszyła… To chyba nie jest normalne…

Czemu nie, zależy od chłodzenia. U mnie podczas obciążenia temperatura wzrasta do 50-53 stopni i stoi, gdy zatrzymam wentylator zaczyna gwałtownie rosnąć - może spróbuj na chwilę ostrożnie zatrzymać wentylator i zobacz, czy się podniesie - oczywiście w stresie :wink:

Wzrosła, i to o dużo. Ale to nie wyjaśnia dlaczego mam w IDLE 22 stopnie…

To jest OK, w IDLE u mnie jest podobnie :wink:

No to brawa dla ASUSA za tak wydajny cooler :smiley:

Nie za wydajny Cooler, a za słabą kartę :smiley: Tzn. nie że jest zła, ale to karta do filmów itp. więc wytwarza tyle ciepła co lodówka :smiley:

Mi starczą gry na LOW :smiley: Przyszedł Thermaltake smart 630w