Asus Eee 1000H


(Spearmint) #1

Chciałem sobie kupić jakiegoś małego notka, głownie zależny mi na mobilności i na niewielkich rozmiarach takiego małego komputerka... co myślicie o nowym dziecku Asusa EEE - Asus Eee 1000H, warto w tej cenie?


(Firekoks) #2

Co to za durne pytanie, 1000H to najlepszy sprzęcik z 6 komorową baterią + multitouch. Za ta cenę tylko brać!


(Firekoks) #3

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=eee+1000h


(system) #4

Rynek netbooków w naszym kraju ciągle, dość dynamicznie, się rozwija. Jednakże obecnie najlepszym wyborem w tej klasie komputerów będzie właśnie ten model Asusa. Naprawdę mobilne i jak na swoją klasę, stabilne urządzenie. Konkurencja na razie w tyle.

Pozdrawiam :wink:


(Wolfgar) #5

Co prawda nie jestem za dobry w tym temacie ale kolega kupił sobie MSI Wind z 6 komorową baterią i sobie sprzęcik chwali. Jednak nie wiem jak ma się on do pozostałych w tych kategoriach.


(Asterisk) #6

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.


(Mariosti*) #7

Bezpośredni konkurent jest tylko jeden - msi wind u100

http://www.primakomp.pl/product_info.ph ... ts_id/6881

Procesor ten sam, iloś ramu identyczna, pojemność hdd też, przekątna wyświetlacza też, msi ma minimalnie wydajniejszą wersję zintegrowanej grafiki i wg opisów jest prawie 0,5kg lżejszy. Zalecam wycieczkę do pobliskiego marketu i sprawdzenie który bardziej pasuje zainteresowanemu do ręki :wink:


(system) #8

Powiem tak: Asus jednak dobitniej do mnie przemawia, nie tylko ze względu na prestiż firmy, ale też na wykonanie jakie serwuje klientowi.

Pozdrawiam :wink:


(Wolfgar) #9

A ja nadal polecam MSI wind ponieważ ma większą klawiaturę od Asusa.