Asus f5r enthernet stery nie działają

Witam, dzisiaj zrobiłem formata laptopa, Asus f5r ap323, wszystkie sterowniki pobrałem ze strony.

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie wątek trafi do Kosza.

Jeśli instalator nie działa to próbuj instalacji ręcznej przez menadżer. Wgraj też aktualizacje z windows update, szczególnie że widać korzystasz ze starego XP.

Ręcznie poinstalowałem, niby są sterowniki zainstalowane, ale nie mogę się połączyć bezprzewodowo gdyż jest komunikat : "System Windows nie może skonfigurować tego połączenia bezprzewodowego[…]

Jeśli chcesz, aby system windows skofigurował to połączenie bezprzewodowe, uruchom usługę konfiguracji zerowej sieci bezprzewodowej (WZC Wirless ZERO configuration). Aby uzyskać więcej informacji o uruchamianiu usługi WZC, zobacz artykuł 871122 w bazie wiedzy Microsoft Knowledge Base w witrynie sieci web"

Nie wiem o co 3. 

Uruchom po prostu usługę konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej. Tutaj poradnik który po części może ci pomóc http://www.centrumxp.pl/WindowsXP/643,Uslugi-w-Windows-XP.aspx

WOW! Podziałało! Dzięki wielkie, a ja przy tym od 12 siedziałem i nie potrafiłem nic wymyślić!