Asus GeForce 7600gt - Jakie stery najlepsze?

Witam , jakie stery najlepiej zainstalować do karty Asus GeForce 7600gt , Omegi czy zwykłe ale najnowsze od Nvidia?

zwykłe NVIDII, omegi są dobre dla ATI.

a mam dwa pytania :

1.Co lepiej , zainstalować nowe stery na starsze , czy pierw wywalic starsze a potem dopiero zainstalować nowe

2.Jak mam win xp professional , to tam w wyborze sterów mam wziąć WINDOWS XP / 2000 czy WINDOWS XP PROFESSIONAL X64 ?

usuń stare, zainstaluj nowe

jak masz win xp po polsku to wybierz

a jak mam teraz ustawione wszystko na starych , chodzi o kontrast , obraz itd to bede musial na tych nowych wszystko od nowa kalibrować ??

pewnie tak. ale możesz chyba zapisać konfigurację do pliku w sterownikach a potem je odtworzyć z pliku

ok zainstalowałem najnowsze … ale … czemu w everescie jest pokazane że mam jakieś bardzo stare :

2925d9b97a8c7fd0m.jpg

wszystko robiłem zgodnie z intrukcjami na ekranie , obraz mam ok , nic nie musiałem kalibrowac oprócz zmiany bitów kolorów i rozdziałki … a tam jest napisane że mam jakieś 62…

Czym usunąłeś stare drivery?

dodaj , usun programy , ale odinstalowaly sie dobrze bo obraz mialem w 16 birach i 640 na 480

Niewykluczone, że w rejestrze istnieją jeszcze ślady po starych driverach.

Spróbuj usunąć sterowniki programem, np. Driver Cleaner 3. :wink:

C:\NVIDIA\Win2KXP\ <- tam czasem też są jeszcze pozostałości po sterach.

graffix no tak mam tam dwa foldery , jeden od starych sterów które juz usunąłem i jeden od tych co zainstalowałem , ale te stare co mam to wersja 93… a te w everescie 60 … :expressionless: a bezpieczny jest ten Driver Cleaner ??

Jak najbardziej.

Używam od czasu do czasu, więc wiem. :wink: