Asus HD 4850 512 MB

Witam podobne pytanie padło parę postów niżej, ale zaryzykuje i zapytam :smiley:

Mam pytanie montuje w skrzynce tą nową kartę Asus Radeon HD 4850 i chcę zapytać czy mój zasilacz nie jest za mały. Wydajcie opinię na ten temat, jak możecie. Po mojemu jest o.k ale upewnie się i zapytam fachowców.

zasilacz CoolerMaster - eXtreme Power Plus 460W (RS-460-PCAP-A3)

Płyta główna ASUS M2N4-SLI

Procesor Athlon 64 X2, 2000 MHz 3800+ Windsor Socket AM2

2 x 2 GB A-Data EXTREME DDR2 800+

Dysk 160 GB

Napęd DVD LG

To cała moja konfiguracja. Popatrzcie, oceńcie i dajcie odpowiedź.

Pozdrawiam

Piotrek

Nie nie jest za słaby wystarczy w zupełności ale nie baw się w oc gdyż do tego przydała by się jeszcze jedna wtyczka peg

No właśnie tak myślałem że jest dobry. ale goście z komputronika namieszali mi w głowie, i w końcu już sam nie wiedziałem

Tam zbyt dużogo zapotrzebowania na prąd nie ma w twoim kompku, nie potrzebnie kupował byś nowy zasilacz

Jeśli nie bawisz się w oc to będzie wystarczał w zupełności

a jak nie to kup ocz steahl 500w ma 4linie 12v no i wtyczki peg wtedy będziesz miał pewność że wszystko bedzie działać ładnie i stabilnie

Właśnie o to chodzi że całkiem niedawno kupilem ten zasilacz. I nie bardzo uśmiecha mi się wymiana. Szkoda kasy.

A jak by wyglądała sprawa gdybym włożył mocniejszy procesor ? Myślę o mocniejszym Athlonie.

Starczy do wszystkiego - o/c, nowego procesora, nowej karty, nowego ramu, po prostu do wszystkiego styknie.

Darth ReX mówisz serio, czy żartujesz :smiley: ( chociaż wydaje mi się że mówisz serio )

Mówię serio. To dobry zasilacz.

Zasilacz dobrej marki ole do dobrych osiągów na karcie graficznej w oc tekiej jak ta wymagane są 2 złąncza 6pin

Kur…de… Coś się czepił tych złącz 6pin? Przecież to i tak najmniejszy problem. Większość zasilaczy do 200zł nie ma 2 wtyczek PCI-E. Poza tym ciekawe, gdzie wsadzisz tą drugą wtyczkę? Chyba w tyłek.