ASUS K50I nie odpala

Witam. Posiadam lapotppa ASUS K50I wraz z systemem Windows 7 Home Premium. Ostatnio przy próbie uruchomienia wyskoczyło mi ekran odzyskiwania po błędzie systemu. Na początku spróbowałem uruchomić system normalnie. Ekran po paru minutach zgasł i komputer powrócił do ekranu odzyskiwania. Próbowałem odpalić system z płyty (próbowałem wszystkie 4 które nagrywały się przy pierwszej instalacji systemu) żeby go sformatować ale to również nie zadziałało. Wybrałem opcję narzędzia do naprawy systemu (które odpala się około 10 minut) i przy kroku w którym mam podać obraz recovery, wyskakuję mi że płyta jest zła. Próbowałem, ze wszystkimi i to również nie dało rezultatu. Głównie chodzi mi o to żeby sformatować tylko partycję systemową bez utraty danych na drugiej partycji. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Spróbuj zainstalować Windows 7 z oryginalnego nośnika i aktywuj go kluczem, który zapewne masz na spodzie obudowy.

Oryginalnego nośnika? Tzn? Chodzi Ci o te płyty które musiałem nagrać przy pierwszej instalacji Windy? Jeżeli tak, to już tak próbowałem.

Po prostu chodzi mi o czysty Windows, czyli bez dodatków od Asusa, a nie o płyty do odzyskiwania systemu, które masz nagrane.