Asus K50ID problem z win XP

Kupiłem nowego Asus’a K50ID, na pocztku wiedziałem co trzeba zrobić w biosie by zainstlować XP, wszystko pięknie i ładnie aż do momentu zalogowanie się.

Loguje się na swoje konto, wchodzi win tapetka z łąką, chce włączyć wifi, dupa, chce włączyć połączenie ethernet, dupa, wygląda to tak, jak bym zainstalował syste dla zwykłego kompa a nie dla laptopa. Z przycisków FIN działa tylko włączenie wifi (świeci się dioda) ale nie sygnalizuje tego nigdzie w systemie, po prostu nie wykrywa mi części sprzętu z laptopa. Dodatkowo sam nie moge tego skonfigurować, bo potrzebne jest oprogramowanie. Nie moge nigdzie w internecie znaleźć jak zmienić ten system by poprawnie działał na laptopie znajdując wszystkie jego podzespoły, nawet z internetem w żaden sposób się nie idzie połaczyć bo nie idzie skonfigurowac kabla lan, ani nawet zewnętrznego wifi (takiego na usb). Wie ktoś w czym tkwi problem, lub jak to zrobić? Jestem załamany bo chciałem mieć XP na lapku, a wygląda na to że będę musiał kupić win 7(do niej był załączone sterowniki ale nie sam system -.-).

Meliar , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

http://support.asus.com/download/downlo … uage=pl-pl - sterowniki do K50ID na WinXp

Zrzucasz na pen-drive i możesz instalować.