ASUS K52JT - laptop się zawiesza

Witam. Mam problem. Otóż mój laptop (model podany w nazwie tematu) od jakiegoś czasu się zawiesza. Przyczyna jest dość nieokreślona, gdyż dzieje się tak przy uruchomionych grach, filmach, animacjach flash. Jeśli chodzi o samo występowanie tego problemu to nie jest on zbyt częsty lecz trochę mnie ten fakt denerwuje. Jak już system się zawiesi to trwa to około minuty lub troszkę więcej. Najczęściej dźwięk po prostu się przycina jakbyśmy go zwolili… Moja karta graficzna to Radeon HD z serii 6300M z pamięcią 1GB (najnowsze sterowniki AMC Catalyst Mobility 11.9). Myślę, że problem nie leży w samym systemie, bo laptop był kilka razy formatowany, a problem dalej występuje. Sterowniki także nie powinny być winowajcą, bo podobnie jak system były przeinstalowywane. Nie mam bladego pojęcia z jakiego powodu system się wiesza, może Panowie to rozgryzą :smiley:

A sprawdzałeś temperatury - może sprzęt się grzeje za bardzo i stąd te problemy.

Taki sam laptop kupiłem :-x , i jest dokładnie to samo, można powiedzieć jedno ze asus jest nie dopracowany.

Kahenryk , proszę o sterowniki do laptopa K52JT - SX505U

Dodane 04.11.2011 (Pt) 21:12

se3a , mam prośbę czy możesz mi podać lub wysłać sterowniki do laptopa

K52JT - SX505U asusa do windows 7 mam zainstalowany windows7 ale brakuje mi

sterowniki do asusa plisss