Asus n61j win7prof i problem z wifi

Kupiłem laptopa, przesunałem przycisk z boku wifi na on, dalem fn+f2 wlacza sie tylko na niebiesko bluetooth.

Diagnoza daje tyle, że “funkcja siecie bezprzewodowej” jest wylaczona. Patrze do ustawien karty wifi moge ja wylaczyc, wiec jest wlaczona mimo że czerwony krzyzyk jest i przy niej i przy bluetooth. Wlaczam poleniem połac i lipa. Mam kilka sieci raiodwych w otoczeniu i nic nie widzi ani routera mojego ani sieci z zewnatrz, inny laptop działa bez problemu i widzi kilka sieci oraz moj router ustawiony na ogolny, wep i klucz numeryczny.

Daje nowe polaczenie na router, wep, klucz i nic. Gdzies przeczytałem zeby znalezc Konfiguracje sieci zerowej> patrze i nie mam tego w services.msc czy jakos tak.

Nie wiem co zrobic - bluetoth działa dziwnie, bo wykryl komorke, nawiazał połaczenie i po autoryzacji kodem jak konczy wywala ze nie polaczył bo “zewnetrzne urzadzenie nie jest wlaczone” - ■■■?

Ikonka sieci(taki symbol anteny) przy właczenie funkcja i przesunieciem z boku suwaka na “on” nie swiecie sie na niebiesko jak bluetooth.

Probowalem juz wszystkiego o czym wiem, podejrzewam fizyczne uszkodzenie ale pytam tutaj co moze byc?

stery mam z oryginalnej płyty asus drivers i powinno hulać a jest lipa. Wyłaczyłem tez opcje wyłaczania wifi dla oszczedzania energii.

win7prof 32bit

prosze o pomoc