Asus p3b-f problem ze sterownikami pod 98

witam od niedawna jestem posiadaczem płyty asus p3b-f płyta hula elegancko pod W xp natomiast mam problem ze znalezieniem sterowników pod win 98 proszę o pomoc

Sprawdź te stery:

Kliknij

Albo tutaj

:slight_smile:

dzięki :slight_smile: ale to jest chyba bios ale dla pewnosci spróboiwałem niestety nie działa

BTW nie wierzę, żeby na płycie dołączonej do MoBo nie było steru do starszego systemu :-s

A jakie stery Ty potrzebujesz pod WIN98SE.

Do płyty nie są wymagane, bo płyta jest na chipie BX i najlepiej chodzi na sterach systemowych.

W sumie to moze i racja, cos mi sie nie spodobalo w menadzerze urządzeń mam jeden pytajnik, a wgrałem sterowniki do wszystkich urzadzeń prócz płyty, więc sprawdzę to jeszcze dzięki

pozdr

Napisz co to za urządzenie.

dziękuję juz wszystko gra :slight_smile:

pozdrawiam

mam jeszce jedno pytanie, czy karta tv pokaże obraz jesli nie jest podłączona kablem z kartą dzwiękową? bo wszystkie sterowniki są wgrane do niej, a nie ma wogule obrazu:(

Złączono Posta : 12.11.2005 (Sob) 15:10

sorki za błąd

kupiłem karte telewizyjną 3deamon pv-951 i próbuje ją odpalić na kompie, nie kupiłem jeszcze kabelka do podłączenia z kartą muzyczną, ale wydaję mi się ze obraz powiinien pujść, niestety próbowałem na 98 i na xp i lipa, komp normalnie ja czyta,nie czuc zadnej spalenizny, nie wiem co jest grane

A sygnał TV to do niej podłączyłeś i czy spełnia wymagania karty.

Oprogramowanie i sterowniki wgrane i system nie wykazuje błędów w działaniu urządzenia - spróbuj ją uruchomić na WIN98SE,bo podejrzewam że nie masz sterów i oprogramowania do XP

Sprawdź na innym kompie może uszkodzona.

Poczytaj dokumentację dołączoną do niej - karta pracuje na sterach i oprogramowaniu oryginalnym do karty.

Karta nie ma dobrej opinii.

Wrzuć i poczytaj.

3deamon pv951

http://www.google.pl/advanced_search?hl=pl

http://217.172.39.213/~forum/lofiversio … 06478.html

tak antena jest podłączona, a czy spełnia wymagania karty to nie wiem antena jak antena , natomiast próbowałem na win 98 se i na xp czysty ekran zadnych reakcji nie ma, na forum to oczytałem już o niej ,wszędzie pisze że na 98 hula bez problemów

Złączono Posta : 17.11.2005 (Czw) 10:20

dziękuję za rady wszystko już działa,niestety pod win 98 se ale chociaż tyle, teraz będę próbował uruchomić pod windowsem xp

pozdrawiam:)