ASUS P4S533-MX + Celeron D?

Mam:

Płyta główna: ASUS P4S533-MX

Procesor: Celeron 1,8

Na stronie http://www.asus.com.tw/support/cpusuppo … pport.aspx po wybraniu odpowiedniej płyty głównej można zobaczyć jakie procesory współpracują z nią. Chcę kupić sobie któregoś Celerona D ale na tej liści nie ma tego procesora. Czy on będzie chodził na mojej płycie głównej? Pytam bo zauważyłem że na liście są lepsze procesory od tych celeronów. Najlepsza była by wypowiedz kogoś kto ma tą płytę z tym Celeronem D.

jak jest pod taki sam socket jak twoja plyta to tak, zrobisz UPDATE BIOSu i z pewnoscia bedzie wszystko chulac

Celeron D to ■■■■ :slight_smile: tyle powiem :twisted:

Celeron D @3200mhz = Athlon Barton @2100mhz :>

:: MARIO :: i co z tego ma taka plyte taki procek kupuje

i tyle ,a podkrecic celeronka tez mozna i to nawet niezle

Widzę tu świetnego znawcę procesorów i myślę, że jest tak zawansowany w tym temacie, że podaruje mi pieniądze żebym kupił sobie jakiegoś Pentiuma 4 ale pewnie się mylę: on mi fundnie nową płytę główną z procesorem ATHLON 64. Po cholerę mam kupować ten ”■■■■” przecież mamy mikołaja na forum.

Szarek widzisz juz masz prezent od kolegi wyzej

nawet listu do dziadka mroza niemusisz pisac :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

hahahhahahah już ?

napisalem Ci czym jest ten procek :> chcesz to kupuj, rozumiem, niekazdy ma kaske na sprzecik, tylko potem bez takich tematów “mam procka 3000mzh i tnie mi sie gra” niewiem w jakich cenach teraz kosztuja Celerony D, ale P4 2400mhz kosztuje cos ok. 400zl, a od celerona D jest oneibo lepszy :>