Asus P5N-T deluxe

(Malskar1) #1

Asus P5N-T deluxe i tu jest pytanie??? Słyszałem, że na tej płycie są złe napięcia na mostkach albo na jednym ale niewiem i kompletnie nie mam pojęcia na którym oraz co z tym fantem zrobić gdyż niestety jestem posiadaczem tej oto płyty więc moje pytanko to czy może ktoś mi to wytłumaczyć i pokierować jak i co ponieważ na google nic na ten temat nie mogłem znaleźć. Z góry wielkie dzięki.

(Technik Elektro) #2

masz jakieś problemy z tą płytą główną ??

(Malskar1) #3

To znaczy niewiem poniewaz mam podkrecony procek q6600 na 3ghz i ok ale jak dam mu 3.2 ghz to czasami sie restartuje. A reszta mojego sprzętu to:

Asusu P%N-T deluxe

q6600

2 razy GEFORCE 9600 GT

8 GB adata 4-4-4-12

oraz chłodzenie to Akasa AK-922 Evo 98 BLUE

wiec niewiem czy to moze być przyczyną chodzi mi o napięcia na mostkach a moje pytanie wyszło z tąd że gdzieś to wyczytałem że napiecia lub napiecie jest fabrycznie źle ustawione może wiesz jakie napięcia powinny być??????

(Technik Elektro) #4

jaki zasilacz ?? taktowania pamięci ?? podnosiłeś napięcie rdzenia procka ?? quad działający na 3ghz to już jest wypasiony quad.

(Malskar1) #5

zasilacz to 700 w pamięci 800 i 4-4-4-12 a napięcie procka to teraz przy 3.0 1,28 a przy 3.2 bylo 1.35 ale co mnie martwi to temperatura na mostkach i tak na everest wyświetla mi, że SPP ma 58 stopni a MCP 66 stopni i to w spoczynku

(Malskar1) #6

Koledzy więc czy ktoś może mi to wytłumaczyć co z tymi napięciami na tych mostkach i jakie one powinny być????????????????????