Asus P5N-T deluxe

Asus P5N-T deluxe i tu jest pytanie??? Słyszałem, że na tej płycie są złe napięcia na mostkach albo na jednym ale niewiem i kompletnie nie mam pojęcia na którym oraz co z tym fantem zrobić gdyż niestety jestem posiadaczem tej oto płyty więc moje pytanko to czy może ktoś mi to wytłumaczyć i pokierować jak i co ponieważ na google nic na ten temat nie mogłem znaleźć. Z góry wielkie dzięki.

masz jakieś problemy z tą płytą główną ??

To znaczy niewiem poniewaz mam podkrecony procek q6600 na 3ghz i ok ale jak dam mu 3.2 ghz to czasami sie restartuje. A reszta mojego sprzętu to:

Asusu P%N-T deluxe

q6600

2 razy GEFORCE 9600 GT

8 GB adata 4-4-4-12

oraz chłodzenie to Akasa AK-922 Evo 98 BLUE

wiec niewiem czy to moze być przyczyną chodzi mi o napięcia na mostkach a moje pytanie wyszło z tąd że gdzieś to wyczytałem że napiecia lub napiecie jest fabrycznie źle ustawione może wiesz jakie napięcia powinny być???

jaki zasilacz ?? taktowania pamięci ?? podnosiłeś napięcie rdzenia procka ?? quad działający na 3ghz to już jest wypasiony quad.

zasilacz to 700 w pamięci 800 i 4-4-4-12 a napięcie procka to teraz przy 3.0 1,28 a przy 3.2 bylo 1.35 ale co mnie martwi to temperatura na mostkach i tak na everest wyświetla mi, że SPP ma 58 stopni a MCP 66 stopni i to w spoczynku

Koledzy więc czy ktoś może mi to wytłumaczyć co z tymi napięciami na tych mostkach i jakie one powinny być???