Asus problem z dźwiekiem 5.1 windows 7 - rozwiązany!

Witam, jeśli ma ktoś problem z dźwiekiem 5.1 windows 7 (ASUS) to odsyłam go do tej stronki http://rapidshare.com/files/338484139/6400.rar.html Po zainstalowaniu sterownika pojawi sie panel sterowania dźwiekiem, nalezy wejść do “konfiguracja” i zaznaczyć na dole w “konfiguracja głośników” “7.1 Surround” - ja mam tak ponieważ mam podłączone z przodu komputera słuchawki no i z tyłu mikrofon z wejsciem na słuchawki oraz 3 wejscia od głośników Creativ’a ! Następnie w zakładce “Jakość Dźwięku” zaznaczyć “włącz przetwarzanie Sonic Focus” potem tylko trzeba dokładnie ustawić dynamike,czyste solo,głęboki bas,jasność tak aby dźwięk był jak najbardziej profesionalny(własna konfiguracja) Nastepnie dajemy kontynuj i ustawiamy (własną)korekcje lub ustawić gotowy schemat! Teraz wszystko powinno dzialać. Ewentualnie może wystąpić taki problem ze środkowy głośnik zacznie działać najgłośniej, wtedy odsyłam spowrotem do zakładki konfiguracja, dalej naciskamy głośność w prawym dolnym rogu i dajemy środkowy głośnik na połowe. No i siupa smile.gif ! Szafa gra, wieszaki tańczą ! Na każdy problem znajdzie sie rozwiązanie ! Pozdrawiam i życze powodzenia oraz miłego słuchania/grania/ogladania itd. w dolby surround 5.1 wink.gif !

P.S. Prosze by ktoś wrzucił z konta premium, bo plik zostanie usuniety za 60 dni i bodajże można go pobrać 10 razy !!