ASUS RT-N10 rozłącza

Witam. Jestem posiadaczem internetu z Multimedii oraz routera ASUS RT-N10. Mam następujący problem. Od kilku dni mam z nim kłopoty. Po podłączeniu do prądu (kilka dni mnie nie było), wszystko wydawało się ok, tak jak było wcześniej. Po dosłownie kilkudziesięciu sekundach żółty trójkącik przy połączeniu w trayu i nic się nie dzieje. Internetu nie ma nawet przez kabel z routera. Sprawdzam połączenie bez użycia routera bezpośrednio przez kabel z modemu Multimedii i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Restart routera i nadal nie ma Wifi, a dodam, że wcześniej po jego restarcie dostęp do Wifi był. Po restarcie tym razem udało się połączyć kablem przez router i wejść w menu konfiguracji. Przywróciłem fabryczne ustawienia, dostęp do internetu jest, również przez Wifi. Kilka godzin było wszystko w porządku, lecz znowu trójkącik i nie ma sieci. Ponowny restart, znowu przez kabel, przywrócenie ustawień i Wifi jest. Również kilka godzin, internetu nie ma. Restart pomaga. Tylko ile tak można? Ktoś ma jakieś pomysły? Z góry dzięki za pomoc.

Aktiualizacja firmware ? Te routerki maja tendencje do “wywalania” się. Należy sciągnąć ze strony producenta oprogramowanie do ponownego wgrania firmware. Nie pamietam dokładnie jak to się nazywało ale znajomy przyniósł mi taki routerek, z tą różnicą że tamten wogóle nie reagował na nic. Po soft-recovery działa już ponad pół roku i jest ok.

Ewentualna przypadłość z z niektórymi routerami są jeszcze zasilacze, niestety traca płynność.

Mam wersję firmware 2.0.2.1. Znalazłem w google wzmiankę 2.0.2.8, lecz jest do pobrania tylko z płatnej strony -> http://www.downloadplex.com/Drivers/Net … 47251.html . Co dalej?