Asus Smartdoctor-problem

Zna ktoś może rozwiązanie tego problemu na win7? czy trzeba czekać, aż panowie z Asusa wydadzą wersję kompatybilną z win7?

A problem dotyczy tego…że gdy przy starcie uruchamiany jest Smartdoctor pojawia się błąd. Związany z

gameOSD czy jakoś tak. Mam nadzieje, że wiecie o co chodzi znawcy Asusa ;] Nie ma mnie teraz w domu, więc treści całego błędu nie mogę wam ujawnić =(

pozdrawiam!

Ja miałem problem z Empowering Technology w moim lapku Acer. Jest to aplikacja do zarządzania ustawieniami zasilania itp.

Podczas próby uruchomienia wyskakiwał błąd o braku zgodności systemu. Te same oprogramowanie działało na Viscie.

Rozwiązanie było proste, wystarczyło prawym klawiszem myszy kliknąć na ikonkę z tym programem, wybrać właściwości i ostawić zgodność z Windows Vista…

Może zadziała :slight_smile:

a masz zainstalowanego wlasnie “ASUS GamerOSD” ? bo z tego co pamiętam SmartDoctor tego wymaga :wink:

Tak mam zainstalowany ten program. Sterowniki do karty graficznej wszystko mam. Chyba trzeba poczekać na wsparcie od Asusa dla Win7. pzdr!

z tego co wiem najnowsza wersja ASUS SmartDoctor 5.38 smiga na win7

DOWNLOAD

jeśli to nie pomoże napisz lub daj screena z błedu by dokładnie określić co jest przyczyna