Asus update - problem z połączeniem

Tak jak w temacie mam z płyty CD od płyty głównej Asus P5Q , P45 ten programik “asus update” i chciałem zupować biosa bo coś mam problemy z grami. A mianowicie podczas grania np. W COD 5 czy ostatnio w Chronicles of Riddick po kilku minutach grania nagle zawiesza sie komputer… Głośniki “pierdzą” a monitor od razu przełącza sie w tryb oszczędnościowy :expressionless: , pozostaje tylko restart komputera. Nie wiem w czym tkwi problem ale pytam dlaczego Asus Update nie widzi internetu u mnie ? :confused: . Wyłączyłem kasperskiego i nic

A czy przypadkiem komp się nie przegrzewa? (zakurzone wiatraczki). Nie był podkręcany? (wzrost temperatury). Słaby zasilacz ? (spadek napięcia).

A ja nie polecam aktualizacji BIOSu przez Asus update … raz mało mi się mobo nie wyłożyła przez to.

Sprawdzałeś intel burn test, furmarkiem czy cos takiego ?

Już kiedyś miałem ten sam problem ale to było tak że np. albo pograłem z godzinę i tak sie działo, albo też wcale nie musiało sie tak dziać i wszystko było ok. Ale tez czasem było tak jak teraz czyli ze co chwile mi sie tak dzieje… Zasilacz Chiefteca 600W. Karta graf HD 4850 radeon , właśnie zainstalowałem najnowsze sterowniki i dalej to samo, teraz dosłownie po 30 sec. zaciął mi sie komp… :expressionless: Temperatury już kiedyś sprawdzałem i wcale nie były nadzwyczaj ogromne, ale i tak gorąco. Ale inni pisali ze to nic złego bo karty graf sa przystosowane do wysokich temperatur. I z reguły radeony mocno sie grzeją podobno. Nie nie sprawdzałem nic tymi programami .

Oczyściłem co nieco z kurzu, ale to nie ma nic do rzeczy bo to samo mi sie działo jak komputer był dosłownie nowy :)i nie był podkręcany