Asus WL-500G Premium v2 - nie reaguje


(Pastorek23) #1

Witam. Mam problem z Asus WL-500G Premium v2. Ostatnio chciałem wgrać nowe oprogramowanie do tego Asusa i coś poszło nie tak podczas instalacji. teraz już nie można nawet się zalogować do routera. Co mogę z tym zrobić jak wgrać softa i przywrócić do życia ten router ?


(system) #2

Może byś pobrał to: http://support.asus.com.tw/download/dow ... e=20&os=17

Rozpakował i umieścił w znanym miejscu plik WL500gpv2_3.0.4.4_TW.trx

Następnie trzeba by zainstalować z płyty CD (chyba dysponujesz?) dołączonej do routera jego "narzędzia" i potem skorzystać z narzędzia Firmware Restoration , czyli wskazać uprzednio pobrany plik "WL500gpv2_3.0.4.4_TW.trx" i nacisnąć Upload.


(Pastorek23) #3

niestety płyty CD nie posiadam a w internecie nie mogę odnaleźć tego oprogramowania Firmware Restoration


(system) #4

W takim razie należy pobrać i zainstalować tzw. Utilities: http://support.asus.com.tw/download/dow ... e=14&os=17 wersja 4.0.7.7 (pierwsza z góry).

Po rozpakowaniu, w folderze UT_Printer jest podfolder Utility (Printer pominąć!), w którym z pliku " Setup.exe" należy zainstalować to oprogramowanie. Wtedy w komputerze znajdziesz m.in. narzędzie Firmware Restoration.


(Pastorek23) #5

Znalazłem ten program Firmware Restoration ale po wskazaniu w nim firmware otrzymuje komunikat "Zaczekaj na wyszukanie dostępnego adresu IP" i nic więcej ?