ASUS Xonar DX/XD czy Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Game


(Pawcio 91) #1

Witam!

Która z kart byście polecali pod głośniki Logitech G-51 (5.1) ASUS Xonar DX/XD czy Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Game?

Z góry dziękuję za pomoc.


(K Jarosz6) #2

mam ten sam problem, nie wiem na ktora z tych dwoch kart sie zdecydowac... Oczekuje pieknych efektow w grach (szczegolnie w Counter-Striku Source:) ) no i oczywiscie muza + filmy. Gram na sluchawkach. Moze ktos juz zdecydowal i chcialby cos napisac na ten temat. Prosze o pomoc !


(system) #3

a bym wzioł Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Game ponieważ są stabilne sterowniki do win7 a w asusie są dalej w wersji beta a creative a ma lepszy dźwięk


(Pawcio 91) #4

womperm czy Ty posiadasz osobiście Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Game?

Czy ktoś może coś jeszcze doradzić?


(Angelo_7) #5

Posiadam dokładnie takie same głośniki w zestawie z xonar'em i działają naprawdę bardzo dobrze. Pod win 7 też nie ma jakiś większych problemów z sterownikami... Przynajmniej ja nie zauważyłem :wink: :wink:


(Pawcio 91) #6

Jak oceniasz działanie tej karty(xonar) w filmach i grach? Dźwięk jest w rzeczywistości taki uprzestrzenniony?


(Angelo_7) #7

Wszystko zależy od jakości ścieżki dźwiękowej od ustawienia głośników etc. Ale tak jak pisałem wcześniej: moim zdaniem na prawdę przyzwoicie grają.

Co do gier to niezwykle miło byłem zaskoczony jak uruchomiłem bf'a 2 na tym zestawie. Bardzo "uprzestrzenniony" dźwięk :wink:


(Pawcio 91) #8

Xonar póki co zyskuje same PLUSY! Mam nadzieje ze Xonar to coś więcej niż Audigy ES. Liczę nadal na wasze opinie...

Angelo_7- dziękuje za pomoc.

-- Dodane 07.01.2010 (Cz) 15:13 --

odświeżam