Atak DDoS na łącze podczas gier - co zrobić?

Witam mam problem otóż podczas gier czy to w CS, Lola dostaje ataki ddos… ;l Nie są to jakieś BotNety 100gb/s ale zwykłe stressery… 500 mb góra 1 gb i mam pytanie czy nie da się tego jakoś zablokować mam ip stałe… nie da rady się go zmienić (dostawca ma na to totalną wyjeb… i mówi że nie da rady nic zrobić). Osoba atakująca korzysta z darmowych stron typu ipstres, quez. Metody ataku to DNS, NTP, NetBioss

Nazwa dostawcy: Telebiur (nie polecam…)

Router: Model TL-WR841N / TL-WR841ND

Prędkość internetu: http://www.speedtest.pl/test/123284906

Zgłoś to na policje. Jest to karalne.

P0kem0n1337 , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Jakieś inne propozycje? :l

Bez zmiany adresu IP się nie obejdzie, jeśli to faktyczny DDoS.

W tej sytuacji może pomóc tylko zmiana adresu IP na inny statyczny u ISP, pewnie za drobną opłatą.

A czemu niby miałby ktoś Cię atakować tylko podczas grania?? Skoro mam ochotę Cię zaatakować to robię to wtedy co chce a nie czekam aż zaczynasz grać…