Atak DoS na mój komputer

Witam,

Ostatnio reinstalowałem Windowsa XP i po zainstalowaniu anty wirusa F-Secue (legalnego) uszkodził mi on mój system. Ostatecznie doszło do kolejnej reinstalacji ( :!: ). Wreszcie zaczął działać poprawnie. Zainstalowałem kolejnego anty wirusa (Avira AntyVir free). Wykrywał on mi co chwila wirusa W32.Jeefo. Nie dało sie w ogóle korzystać z komputera, ponieważ co kilka sekund wyskakiwało, że mam tego wirusa. Zdenerwował mnie i go usunąłem i zainstalowałem Nortona, a potem PC Tools. Żaden z nich nie poradził sobie z tym wirusem. Doszło ostatecznie do instalacji anty wirusa Panda Internet Security 2008 i wreszcie po przeskanowaniu komputera wyleczył on pliki (ok. 70) m.in. *.exe i svchost.exe z tego syfu. Niedawno pojawił się jednak kolejny problem, tym razem Panda informuje o ataku DoS (jak sie dowiedziałem). Pisało coś to TCP. Te komunikaty wyświetlały się co 1min. Wpadłem na pomysł, żeby popatrzeć w procesy w menadżeże zadań. Wyłączyłem kilka z nich i pomogło, ponieważ Panda nie wyświetlała już tych komunikatów.

Podaję więc loga z HijackThis. Zauważyłem w nim kilka (6) wpisów, które według mnie nie powinny być, jednak dla pewności daję go Wam. Niedawno coś tam po usuwałem to komputer się wyłączał po 40sek. i wywaliło sterownik od karty graficznej… Więc dałem sobie z tym spokuj.

W skrócie - proszę o sprawdzenie loga i ewentualnie jakieś porady dot. mojego problemu

O23 - Service: Power Manager (PowerManager) - Unknown owner - C:\WINDOWS\svchost.exe (file missing)

użyj http://wirusy.antivirenkit.pl/pl/szczepionki/Jeefo.html

Po tym Pobierz program SDFix

Tutaj jest raport z podanego programu.

\\Mimo wszystko komunikat dalej się wyświetla:

post-69405-13856533973809_thumb.jpg