Atak po instalce iMesha?

Po instalacji iMesh’a mimo firewalla i 2 aktywnych programow antywirusowych (AVK i mks_vir 2004) ze zaktualizowana baza danych o wirusach dostaly sie na moj dysk niechcialne pliki, ktore spowodowaly wylaczenie internetu poprzez dzialajace w tle aplikacje. Niektore z nich udalo mi sie usunac i dzieki temu pisze teraz note. Ale niektore z tych aplikacji do tej pory dzialaja a niektore pliki nie chca sie usunac z dysku gdyz

"Bład usuwania pliku lub folderu

nie mozna usunac lsp:odmowa dostepu

Sprawdz czy dysk nie jest zapelniony lub chroniony przed zapisem oraz czy plik nie jest aktualnie uzywany"

Juz wszystkie aplikacje wylaczylem procz systemowych ktorych nie moge wylaczyc, a 5 tego typu plikow mam do usuniecia jeszcze. Jest to folder NewDotNet w program files, plik w tym folderze newdotnet4_85dll.,LSP w win32.

Help :shock:

Co zrobic zeby mimo takiego alertu jednak usunac te pliki :frowning:

Jakby co winxp pro :stuck_out_tongue:

Niestety wraz z imeshem instaluje się aplikacja szpiegowska tak że wszystko jest możliwe. Po usunięciu jej np programem Adaware Imesh się nie uruchomi.

Fiesta masz racje, ad-aware i Spybot - Search & Destroy zalatwil sprawe,a na tym iMeshu mi juz nie zalezy…

Czy wie ktos czy jest jakis normalny program p2p, ktory nie bedzie instalowal zadnych aplikacji szpiegowskich, azebym nie musial potem tracic czasu na usuwanie trojanow !?

słuchaj ja też miałem kwaitki z imeshem wiem jak się go instaluje to marudzi żeby zainstalowac jakis program antywirusowy, a jakiej wersji używasz bo ja “trójki” i do tej pory go mam i uważam że to najlepsza wersja jaka kiedy kolwiek powstała zainstaluj sobie “Magic utilities” i sprawdź, gdyż ta aplikacja jest naprawde pomocna mozna nim wywalić aplikacje z msconfiga w której też sprawdź co tam masz i powywalaj niepotrzebne śmieci przy dobrych wiatrach to w 98 powinno byc ok 4 wpisów a w XP może s 7, także popróbuj i jak by co to daj znać

WinMx v 3.31 po polsku bez szpegów , bez rejestracji ,deinstalacja bezproblemowa

Ja uzywam eMule , DirectConnect++ (DC++). Mozna znalesc prawie wszystko co chcesz - potrzeba troche cierpliwosci (szczegolnie chodzi o eMule) , nie ma zadnych adware. Programy do znalezienia na google.

z imesch są problemy ale u mnie wystarczył program adaware i sprawa zostałe załatwiona zagnieżdża się jakis dial po odpaleniu adaware nie może go usunąć trzeba wyłączyć kompa i uruchomić go jeszcze raz adaware automatycznie uruchomi się jako pierwszy i zczyści robaka i wszystko chodzi ok i oczywiście wywal imescha z rezydentnych programów

instalujesz:

  1. jave :slight_smile:

  2. Bit Torrent

  3. Azureus

jak bys potrzebował czegos więcej to daj znaka :slight_smile: